ЗВІТУВАННЯ- 2017

Переглядiв: 189

Звіт

про виконання депутатських повноважень депутата міської ради VII скликання Удовіченко Одександра Володимировича

Депутат від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», виборчого округу № 7, до якого входять вулиці Байдукова, Охтирська (з №№ 40-144), Чкалова, провулки Байдукова, Краснокутський, Охтирський, Чкалова. В Богодухівській міській раді представляю  інтереси 496 виборців.

За 2017 рік, як депутат, взяв участь у  7 пленарних засіданнях сесії з 9 проведених за рік.

Я є членом постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, промисловості, транспорту, зв’язку.  Важливою складовою депутатської діяльності вважаю роботу із виборцями. Основним завданням депутата є забезпечення своєчасного та ефективного вирішення звернень та скарг громадян, вивчати причини їх виникнення та вносити пропозиції до відповідних органів влади щодо їх усунення. Неодноразово у силу своїх можливостей вирішував проблеми мешканців виборчого округу. Особисто до мене зверталися люди які потребували грошової допомоги для лікування, ремонту будівлі, закупівлі дров. Таких було 5 звернень. Бувало мешканці нашого округу не могли самостійно вирішити питання  вуличного освітлення та електропостачання. Я обов’язково звертався до керівників відповідних установ, які допомагали у вирішенні даних проблем.

Вважаю, що статус депутата міської ради зобов’язує до вимогливого ставлення до себе, своєї роботи, адже депутати повинні захищати інтереси виборців, які їм делегували право управління. Добровільно узявши на себе повноваження представляти громаду 7 округу в міській раді, завжди відстоюю свою позицію. Результат для громадян буде кращим, якщо всі  її обранці об’єднуватимуть свої зусилля, працюватимуть на людей. Сподіваюсь на подальшу плодотворну співпрацю моїх виборців зі мною.

Депутат Богодухівської міської ради,

Член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Удовіченко Одександр Володимирович

 

 

Звіт

 про виконання депутатських повноважень депутата міської ради VII скликання Омельченко Артура Олексійовича

 Я ,депутат Богодухівської міської ради, по  виборчому округу №4, що включає в себе вулиці Ломоносова, Шевченка: 1-50, пров. Вокзальний, пров. Круглий, пров. Ломоносова , пров. Сонячний (Тельмана). Свої депутатські повноваження здійснюю відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Упродовж періоду роботи депутатського корпусу Богодухівської міської ради сьомого скликання відбулося 8 сесій. Хочу зазначити, що відвідав  всі засідання, а саме 8. Відповідно до рішення Богодухівської міської  ради був обраний секретарем до складу постійної депутатської  комісії  з питань бюджету. За цей рік до мне звернулось 18громадян, на підставі звернень було складено 10 актів обстеження житлово-побутових умов. Основні питання, які хвилюють людей – це соціально-побутові проблеми, а саме: якість доріг, засміченість територій, якість комунальних послуг, освітлення вулиць, наявність дитячих майданчиків.

Так безпосередньо з моєї ініціативи та за підтримки мешканів виборчого округу №4 було піднято питання щодо встановлення дитячого майданчику на вулиці Ломоносова, який після обговорення комісією буде встановлено в першому півріччі 2018р.

Я, як депутат,  вважаю, що ми повинні докладати всіх зусиль до позитивного вирішення проблем нашої громади міста.

 

Д о в і д к а

про звіт депутата Богодухівської міської ради УІІ скликання перед виборцями про роботу у 2017 році

 

1.Прізвище, ім’я, по батькові :  Рогинська Любов Іванівна

2.Дата проведення:                    30 грудня 2017 року

3.Місце проведення:                  вул. Івченка

4. Кількість присутніх:              11чол.

5.Відомості про діяльність депутата у раді, виборчому окрузі:

Депутат по територіальному виборчому округу №15 (вул. Генерала

Нікітіна, Івченка, Центральна №№19-100, пров. Глобіна, Кленівський) від політичної партії «Відродження», позапартійна, голова постійної депутатської комісії міської ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення. Провела 8 засідань комісії, взяла участь у роботі 7-ми сесій міської ради із 8-ми, що відбулися в 2017 році.

На засіданнях комісії і пленарних засіданнях ради порушувала актуальні для виборців округу питання, вносила пропозиції щодо поліпшення стану справ у місті, в основному в соціально-гуманітарній сфері.

Виконала доручення виборців, зокрема щодо:

- встановлення контейнера для збору твердих побутових відходів по                вул. Івченка і огорожі навколо нього;

- доповнення малою гіркою, столиком і лавкою міні-майданчика для дітей по вул. Івченка, виготовленого одним із батьків;

- впорядкування рівчака і сміттєзвалища на початку цієї ж вулиці.

Також регулярно порушувала питання про необхідність вивезення переповнених контейнерів для збору твердих побутових відходів на території округу, заміни лампочок вуличного освітлення; проводила прийоми громадян і доводила до їх відома рішення, ухвалені міською радою; проводила обстеження житлово-побутових умов виборців; порушувала питання про завезення дров, надання одноразової адресної допомоги громадянам, які опинилися у складній життєвій ситуації; проводила іншу роботу.

 

6.Зауваження, пропозиції, доручення виборців до депутата міської

ради та до Богодухівської міської ради (відповідно до ст. ст.16, 17 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»):

- ремонт проїжджої частини вулиці Центральної;

- ремонт тротуару по вул. Центральній;

- впорядкування території на вул. Центральній навпроти площі Зеленої (територія закинутих домоволодінь);

- спилювання або обрізання дерев, які в теплий період року закривають видимість на повороті біля Засінянського містка;

- впорядкування території від Засінянського містка до дитячого майданчика по пров. Лозівському;

- засипка щебенем або іншими твердими матеріалами підйому на початку вул. Івченка від домоволодіння №5 до домоволодіння №9;

- продовження робіт із ліквідації стихійного сміттєзвалища на початку                    вул. Івченка;

- грейдерування доріг на території округу після сходу талої води.

  

Депутат міської ради            оригінал підписано                   Л. Рогинська

Звіт

про виконання депутатських повноважень депутата Богодухівської міської ради VІI скликання Каменського Юрія Олександровича за 2017 рік.

Минув другий рік , як мешканці Богодухова довірили мені представляти та відстоювати свої інтереси у Богодухівській міській раді. За мною був закріплений виборчий округу №11, до якого входять – вул. Грайворонська: 49–100; вул. Успенська, вул. Міліцейська, вул.  Козацька, пров. Грінченка, пров. Зелений, пров. Лікарняний, пров.  Григорія Сковороди, проїзд Дачний . Але хочу наголосити , що я не обмежуюсь роботою тільки на своєму окрузі , тому що я є депутатом Богодухівської міської ради , мене вибирали мешканці не тільки на окрузі №11 а по всьому місту. За минулий рік мною був зроблений певний обсяг робіт але наскільки він великий та якісний судити моїм виборцям. Так сталося що час роботи нашої каденції співпав з воєнними діями на сході , а тому приходитья вирішувати не лише питання господарського напрямку , а й ті що стосуються допоги учасникам АТО та їх сімям.

За 2017 рік, як депутат, я взяв участь у 7 пленарних засіданнях сесії.

Я є головою постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології на засіданнях якої вирішувались різні земельні питання, а саме з надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, передачи у власність земельних ділянок, надання або подовження оренди, спірні земельні питання і тощо. Неодноразово особисто в складі комісій брав участь у виїздах на місця проживання громадян для з’ясування та вирішення питань погодження меж ділянок, будівництва та інших.

Постійно поєдную свою депутатську роботу з волонтерською .

Постійно звертаюсь (дістаю) комунальну службу з вимогою грейдерування та засипання вулиць , а в зимку їх розчищення від снігу.

В 2017 році за моїм прохання була засипана та прогрейдерована вулиця Третяківська.

Звертався до КП “ Богодухів житло” з проханням провести заходи по водовідведенню по вул . Козацькій та в центрі міста. Результат — рішенням сесії в 2016 році були віділені кошти в сумі 105 000 грн на придбання лотків для водовідведення , але освоєння цих коштів та проведених робіт по даному питанню я та мешканці міста так і не дочекалися за два роки.

Звертався до інспектора з благоустрію міста з проханням ліквідувати сміттєзвалище по вул. Грайворонській працівниками КП на що отримав відповідь — провести толоку та самостійно мешканцям вулиці прибрати сміттєзвалище. Сміттєзвалище не прибрали , але поставили сміттєвий бак.

На прохання побудувати дитячий майданчик на даній вулиці отримав відмову . ( Міськрада встановлює дитячі майданчики лише на видних місцях , але ж на віддалених від центру вулицях теж живуть діти ,чим же вони гірші за інших ?)

Звертався до КП з проханням провести кронацію аварійних дерев по вулиці Привокзальній Слобідкі та вирішити проблему з освітлення цієї вулиці ( де ходять люди з нічний час з Богодухівсього мясокомбінату) — питання щодо кронації дерев вирішено , а от що до освітлення -не вирішено до цього часу.

Звертався до міського голови (по проханню Пономаренко Н.Г , вул. Грайворонська,96) в вересні 2017 року з проханням ліквідації аварійного дерева , яке несе загрозу її будівлі, але ніяких дій стосовно даного дерева не було проведено до теперішнього часу ( відповідь міськради- дане дерево проходе експертизу у Києві).

Звертався з проханням засипати підїзди до зупинок автобуса по вулиці Шевченко — результат нуль.

Звертався з проханням прибрати сміття , старе лисят , кучи грунту обабіч дороги , привести в належний стан пішоходні тротуари по вул. Шевченко та обрізати чагарники , але з моїх прохань було виконано тільки обрізання дерев по даній вулиці.

Звертався до КП з вимогою привести в належний санітарний стан дитячий майданчик біля магазину “Покровський — прохання не виконали .

Дві зими наполягав ,щоб КП заготовити піщано-солеву суміші для посипання на перехресті вул Шевченко та Харківської (знак “Стоп” біля меблевої ф-ки) результат — насипали в березні місяці 2017 року , а в цьому році навіть перестарались — насипали гору піщано-солевої суміші прямо на пішоходний перехід від хлібозаводу до ряду нових магазинів , що створює перешкоду пішоходам.

Надав допомогу у підключенні до центрального водогону приватної будівлі переселенцям по вул . 8-го Березня .

Про мою роботу стосовно прозорості та відкритості Богодухівської міської ради можете спостерігати на моїй сторінці у ФБ та в газеті БОГОДУХІВСЬКИЙ ВІСНИК.

Виконуючи свої депутатські обовязки , постійно провджу прийом громодян в приміщенні магазину “Ведмедик” , спілкуюсь та знаю їх проблеми , в силу своїх можливостей намагаюсь їх вирішувати.

Підсумовуючи вище сказане, хочу наголосити на тому, що я й надалі буду працювати для своїх виборців.

 

Депутат Богодухівської міської ради Каменський Ю.О

Звіт

про виконання депутатських повноважень депутата

міської ради VII скликання Аліксейчик Михайла Васильовича

 

Я, депутат від політичної партії  «Наш край», позапартійний, обраний по територіальному виборчому округу № 14, що включає в себе в м. Богодухів – вулиці:  Центральна  №№ 201- 264,  Оксенича, Красивий Яр, Вишнева, провулки: Ударний, Вишневий, Волошковий, Красивий Яр, а також                      с. Москаленки  та с.Паляничники.

За звітній період протягом  2017  року до мене як до депутата звернулося 24 громадяни.    Найчастіше доводилося стикатися з проблемами покращення житлово-побутових умов, спиляння аварійних дерев, ліквідації несанкціонованих звалищ сміття, а також отримання матеріальної допомоги. Часто громадяни звертаються за порадою чи консультацією щодо вирішення своїх особистих проблем. Особливе занепокоєння виборців викликає питання ремонту дороги по вулиці Центральна.

Являюся головою   постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства;  є членом житлової комісії при виконавчому комітеті Богодухівської міської ради.

Протягом звітнього періоду відбулося   5 (п’ять)  засідань постійної  депутатської комісії, на яких розглянула 21-е  питання. Зважаючи на те, що головний обов’язок депутатів місцевих рад – відстоювати інтереси членів територіальної громади, моя діяльність  у Богодухівській міській раді передусім була спрямована на захист представників громади нашого міста, виконання їхніх доручень у межах депутатських повноважень.

Важливою складовою депутатської діяльності вважаю роботу із виборцями. Основним завданням депутата є забезпечення своєчасного та ефективного вирішення звернень та скарг громадян, вивчати причини їх виникнення та вносити пропозиції до відповідних органів влади щодо їх усунення. активності виборців, тісного зв’язку з квартальним мікрорайону.

Впродовж  звітного періоду мною відвідано 7 із 8-и  пленарних засідань Богодухівської міської ради, 5 із 5-ти засідань  комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства. Брав участь в розробці та обговоренні проектів окремих правових актів,  вивчав та готував питання про стан та розвиток  житлово-комунального господарства, які вносились на розгляд ради. За моєї ініціативи на моєму  територіальному виборчому окрузі встановлено 2 дитячі майданчика .

Над вирішенням перелічених проблем планую працювати й на далі, буду зосереджувати багато уваги саме у роботі з виборцями та докладати максимум зусиль аби виправдати їхню довіру.

 

Депутат Богодухівської міської ради              М.В. Аліксейчик

Звіт

про виконання депутатських повноважень депутата

міської ради VII скликання Векленка Віталія Івановича

                                        Я, депутат від політичної партії Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина», позапартійний, обраний по

територіальному виборчому округу №16, що включає в

себе в м. Богодухів – вулиці: Центральна №№ 101-200,

Бєляєва: №66-72, Короленка, Вишнева, провулки

Бєляєва: Гоголя, Короленка.

За звітній період з листопада 2016 року по листопад 2017

року до мене як до депутата звернулося 17 громадян.

Питання стосувалися отримання матеріальної допомоги,

наслідків перейменування вулиць, провулків та площ, розташованих на території Богодухівської міської ради; стану доріг, надання житлово-комунальних послуг та покращення житлово-побутових умов, впорядкування прибудинкових територій.

Як і минулого року багато громадян зверталися просто за порадою чи юридичною консультацією щодо вирішення своїх особистих проблем. Практично всі проблемні питання були вирішенні позитивно.

Протягом звітного періоду відбулося 9 сесійних засідань міської ради, у 7 з яких я брав участь.

Друге скликання поспіль продовжую очолювати постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування. Протягом звітного періоду відбулося 5 (п’ять) засідань комісії, на яких розглянуто 8 питань.

Одними з найголовніших викликів, які постали перед Комісією – це об’єднання громад та питання подання депутатами електронних декларацій.

Як голова постійної комісії брав активну участь у зборах ініціативної групи по об’єднанню громад, а також у семінарах з питань електронного декларування.

Крім того, приймав участь у роботі ряду інших дорадчих органів міської ради: експертній комісії, опікунській раді, комісії з відбору кандидатів на вакантну посаду у міській раді, комісії по присвоєнню поштової адреси.

Беру активну участь у масових заходах: День довкілля, озеленення  мікрорайону, професійних та державних святах.

Сьогодні на контролі стоїть питання ремонту дороги по вулиці Центральна.

Хочу запевнити, що мені не байдужі проблеми жителів мого мікрорайону і я продовжуватиму докладати максимум зусиль, щоб вирішити питання, з якими будуть звертатись до мене виборці.

Депутат  Богодухівської міської ради,

__________________________                                                       Векленко Віталій Іванович

ЗВІТ

Депутата Богодухівської міської ради

ТЕРЕЩЕНКО ЛЮБОВІ ПАВЛІВНИ

(за період з 18.11.2016 року по 17.11.2017 року)

Я, депутат по територіальному виборчому округу №23, що включає в себе вулиці:   Дерегуса, Благовіщенську, Харківську, Мусійчанську (ліва сторона) та провулок Благовіщенський.

Весь звітний період моя робота спрямовувалась на вирішення основних завдань депутата міської ради: соціальний захист населення  та покращення благоустрою міста. У своїй роботі керувалася відповідними законами України, Регламентом роботи Богодухівської міської ради. За минулий рік я була  відсутня за станом здоров’я на одному пленарному засіданні міської ради.  Я є секретарем постійної депутатської комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення. Наша комісія вирішує дуже важливе  питання — соціальні видатки: на освіту, на соціальний захист населення, на культуру, спорт, на виконання Програми соціального захисту, зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти та інші. Я член комісії з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння «Почесний громадянин міста Богодухова».

Крім тих питань, які розглядалися в комісіях та на пленарних засіданнях, важливою в діяльності депутата є робота із виборцями. Це усні та письмові звернення громадян, вирішення проблем, які турбують жителів міста. Другий рік на вулицях Благовіщенська,  Мусійчанська  немає квартального і я частково виконую його обов’язки. Під час особистого прийому виборців розглядалися питання соціального захисту (матеріальна допомога, забезпечення дровами, впорядкування адреси будівель та інші). Для вирішення цих  питань, я зверталася у відповідні служби, установи, готувала відповідні  депутатські запити (2), склала 8 актів обстеження житлово-побутових умов, декілька довідок. Виїжджала разом з працівниками міської ради на місця згідно із заявами громадян( встановлення межі земельних ділянок, проведення контрольних замірів земельних ділянок при виникненні конфліктних ситуацій). Була ініціатором і надала посильну допомогу хворій людині, рятуючи  від голодної і холодної смерті, направити її на лікування.   Відрадно, що міська рада відреагувала на мій запит, щодо ремонту колодязів по вулиці Харківській і роботу було виконано. Нажаль, не всі проблеми жителів округу вирішено, але я, як депутат, маю намір і докладатиму максимум зусиль до позитивного вирішення цих проблем  шляхом тісної співпраці з громадою.

 

Депутат Богодухівської міської ради  Терещенко Л.П.

 

Звіт

про виконання депутатських повноважень депутата міської ради VІI скликання Галаса Валерія Леонідовича

Пройшов другий рік, як виборці округу №26, до якого входять вулиці Катукова та Космічна, довірили мені представляти свої інтереси в Богодухівській міській раді. За цей рік було зроблено не багато, але те, що найбільше і в першу чергу потрібно мешканцям наших вулиць. Життя людей і зараз випробує їх на міцність, як завжди з’являються нові проблеми, і моїм завданням залишається допомога їм у вирішенні цих життєвих питань. За 2017 рік, як депутат, взяв участь у всіх пленарних засіданнях сесії, за винятком одного — був у відрядженні.

Я є членом постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології на засіданнях якої щомісяця вирішувались різні земельні питання, а саме з надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, передачу у власність земельних ділянок, надання або подовження оренди, спірні земельні питання і тощо. Неодноразово особисто в складі комісій брав участь у виїздах на місця проживання громадян для з’ясування та вирішення питань меж ділянок, будівництва та інших.

У силу своїх можливостей стараюсь вирішувати проблеми жителів округу. Зі своїми проблемами люди постійно звертаються до мене. Прийоми громадян проводжу регулярно. Приходять люди і з особистими питаннями. Одним потрібні дефіцитні ліки, іншим гроші на придбання життєво необхідних речей, третім — гроші на операцію… Бувало мешканці нашого округу не могли самостійно дійти на особистий прийом, тому знаходив час та після роботи навідувався до громадян особисто. Допомога завжди повинна дійти до людини, яка її потребує. Було зроблено ще багато справ, за які мешканці округу були щиро вдячні.

Існує багато питань, які постійно хвилюють виборців, тому вони є для мене, як депутата міської ради, першочерговими та перебувають на постійному контролі. Це і ремонт доріг та асфальтування пішохідних доріжок, і встановлення нових дитячих та спортивних майданчиків, і якісна робота комунальних служб, і тощо… Міська влада завжди йшла на зустріч у вирішенні цих питань, що на сам перед сприяло підвищенню рівня життя людей у наший територіальній громаді.

Підсумовуючи вище сказане, наголошую на тому, що я й надалі буду працювати для своїх виборців.

Депутат Богодухівської міської ради,

голова депутатської групи «Відродження»

Галас Валерій Леонідович