Звітно-виборча конференція Богодухівської районної організації ветеранів України

01 листопада 2019 року відбулася звітно-виборча конференція Богодухівської районної організації ветеранів України, у роботі якої взяла участь заступник Богодухівського міського голови Ольга Мальована. На конференції заслухали робочі звіти голови районної організації ветеранів та ревізійної комісії, обрали новий склад ради ветеранів, ревізійної комісії та делегатів для участі в обласній конференції. За багаторічну плідну працю, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху на території міської ради, відданість справі захисту інтересів ветеранів війни та праці почесними грамотами та подяками були відзначені найактивніші представники ветеранської організації.