ЗВІТИ ДЕПУТАТІВ за 2018 рік

ЗВІТ

Депутата Богодухівської міської ради

ТЕРЕЩЕНКО ЛЮБОВІ ПАВЛІВНИ

(за період з 18.11.2017 року по 17.11.2018 року)

Я, депутат по територіальному виборчому округу №23, що включає в себе вулиці:   Дерегуса, Благовіщенську, Харківську, Мусійчанську (ліва сторона) та провулок Благовіщенський.

Весь звітний період моя робота спрямовувалась на вирішення основних завдань депутата міської ради: соціальний захист населення  та покращення благоустрою міста. У своїй роботі керувалася відповідними законами України, Регламентом роботи Богодухівської міської ради. За минулий рік я була  відсутня з поважних причин на одному пленарному засіданні міської ради.  Я є секретарем постійної депутатської комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення. Наша комісія вирішує дуже важливе  питання — соціальні видатки: на освіту, на соціальний захист населення, на культуру, спорт, на виконання Програми соціального захисту, зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти та інші. Я член комісії з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння «Почесний громадянин міста Богодухова».

Крім тих питань, які розглядалися в комісіях та на пленарних засіданнях, важливою в діяльності депутата є робота із виборцями. Це усні та письмові звернення громадян з проханням вирішення проблем, які їх турбують (взимку – розчистка доріг від снігу, навесні – засипання рівчаків…). Для вирішення цих  питань, я зверталася у відповідні служби, установи. В цьому році громадяни були дуже стурбовані підготовкою до холодів, а так, як на вулицях Благовіщенська, Мусійчанська немає квартального, багато було звернень жителів за довідками, актами обстеження  житлово-побутових умов. Нажаль, не всі проблеми жителів округу вирішено, але я, як депутат, маю намір і докладатиму максимум зусиль до позитивного вирішення цих проблем  шляхом тісної співпраці з громадою.

Депутат Богодухівської міської ради  Терещенко Л.П.