ЗВІТИ ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ

Переглядiв: 134

Звіт

про виконання депутатських повноважень депутата Богодухівської міської ради VІI скликання Каменського Юрія Олександровича за 2018рік.

За мною був закріплений виборчий округу №11, до якого входять – вул. Грайворонська: 49–100; вул. Успенська, вул. Міліцейська, вул.  Козацька, пров. Грінченка, пров. Зелений, пров. Лікарняний, пров.  Григорія Сковороди, проїзд Дачний . Але хочу наголосити , що я не обмежуюсь роботою тільки на своєму окрузі , тому що я є депутатом Богодухівської міської ради , мене вибирали мешканці не тільки на окрузі №11 а по всьому місту. За минулий рік мною був зроблений певний обсяг робіт але наскільки він великий та якісний судити моїм виборцям.

За 2018 рік, як депутат, я взяв участь у 8 пленарних засіданнях сесій Богодухівської міської ради

Я є головою постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології на засіданнях якої вирішувались різні земельні питання, було розглянуто 347 на 11 засіданнях . а саме з надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, передачи у власність земельних ділянок, надання або подовження оренди, спірні земельні питання і тощо. Неодноразово особисто в складі комісій брав участь у виїздах на місця проживання громадян для з’ясування та вирішення питань погодження меж ділянок, будівництва та інших.

Постійно звертаюсь до комунальної служби з вимогою грейдерування та засипання вулиць , а в зимку їх розчищення від снігу.

За моїм клопотанням вулиця Кооперативна була внесена до плану першочергового очищення від снігу та посипання ПСС.

За моїм депутатським зверненням було ліквідовано перешкоди на проїзжій частині пров. Вокзальний №3 ( закопані колеса гр. Волощенко Л.П) та після ДТП були вирубані кущі ( які перещкоджали розїзду двох транспортних засобів по вул. Кривоносова.

Неодноразово сприяв у очищенні від снігу та посипання ПСС вул Привокзальна Слободка , за моїм проханням було почищено обочину даної дороги від кущив та аварійних дерев .

За дорученням мешканців багатоквартирного будинку по вул. Оверченко ,38 звертався в Гутянський лісгосп з проханням ліквідувати аварійні дерева,(виконали.)

Звертався до КП “ Богодухів житло” з проханням провести заходи по водовідведенню по вул . Козацькій та в центрі міста. Результат — рішенням сесії в 2016 році були віділені кошти в сумі 105 000 грн на придбання лотків для водовідведення , але освоєння цих коштів та проведених робіт по даному питанню я та мешканці міста так і не дочекалися за три роки.

Звертався до інспектора з благоустрію міста з проханням ліквідувати сміттєзвалище по вул. Щербакова працівниками КП . Сміттєзвалище поки ще прибрали , але в процесі виконання.

На прохання побудувати дитячий майданчик по вулиці Грайворонській отримав відмову .

Звертався до міського голови (по проханню Пономаренко Н.Г , вул. Грайворонська,96) в вересні 2017 року з проханням ліквідації аварійного дерева , яке несе загрозу її будівлі, але ніяких дій стосовно даного дерева не було проведено до теперішнього часу ( відповідь міськради- дане дерево проходе експертизу у Києві). Господар доволодіння , який прохав спиляти дане дерево так і не дочекався результата по цей час ( помер)

Звертався з проханням засипати підїзди до зупинок автобуса по вулиці Шевченко — результат нуль.

Звертався з проханням прибрати сміття , старе лисят , кучи грунту обабіч дороги , привести в належний стан пішоходні тротуари по вул. Шевченко та обрізати чагарники , але з моїх прохань було виконано тільки обрізання дерев по даній вулиці Шевченко

Звертався до КП з вимогою привести в належний санітарний стан дитячий майданчик біля магазину “Покровський — прохання забуто і не виконано

Звертався з проханням відремонтувати колодязь по вул Сахна — не включили в перелік.

Посприяв ліквідації стіхійного сміттєзвалища по вул Грайворонській .( виконано)

Здійснив 9 обстежень домоволодінь та склав акти обстеження на отримання матеріальної допомоги.

Про мою роботу стосовно прозорості та відкритості Богодухівської міської ради можете спостерігати на моїй сторінці у ФБ Виконуючи свої депутатські обовязки , постійно провджу прийом громодян в приміщенні магазину “Ведмедик” , спілкуюсь та знаю їх проблеми , в силу своїх можливостей намагаюсь їх вирішувати.Підсумовуючи вище сказане, хочу наголосити на тому, що я й надалі буду працювати для своїх виборців. Депутат Богодухівської міської ради Каменський Ю.О.

Звіт про виконання депутатських повноважень депутата

міської ради VІI скликання Галаса Валерія Леонідовича

Пройшов третій рік, як виборці округу №26, до якого входять вулиці Катукова та Космічна, довірили мені представляти свої інтереси в Богодухівській міській раді. За цей рік було зроблено не багато, але те, що найбільше і в першу чергу потрібно мешканцям наших вулиць. Життя людей і зараз випробує їх на міцність, як завжди з’являються нові проблеми, і моїм завданням залишається допомога їм у вирішенні цих життєвих питань. За 2018 рік, як депутат, взяв участь у всіх пленарних засіданнях сесії, за винятком одного — був у відпустці.

Я є членом постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології на засіданнях якої щомісяця вирішувались різні земельні питання, а саме з надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, передачу у власність земельних ділянок, надання або подовження оренди, спірні земельні питання і тощо. Неодноразово особисто в складі комісій брав участь у виїздах на місця проживання громадян для з’ясування та вирішення питань меж ділянок, будівництва та інших.

У силу можливостей стараюсь вирішувати проблеми жителів округу. Зі своїми проблемами люди постійно звертаються до мене. Прийоми громадян проводжу регулярно. Приходять люди і з особистими питаннями. Одним потрібні дефіцитні ліки, іншим гроші на придбання життєво необхідних речей, третім – гроші на післяопераційне лікування… Бувало мешканці нашого округу не могли самостійно дійти на особистий прийом, тому знаходив час та після роботи навідувався до громадян особисто. Допомога завжди повинна дійти до людини, яка її потребує. На жаль не все було зроблено, залишилося ще багато справ, які сподіваюсь завершити у 2019 році.

Існує багато питань, які з року в рік постійно хвилюють виборців, тому вони і для мене є першочерговими та перебувають на постійному контролі. Це і ремонт доріг та асфальтування пішохідних доріжок, і встановлення нових дитячих та спортивних майданчиків, і якісна робота комунальних служб, і тощо… Міська влада завжди йшла на зустріч у вирішенні цих питань, що на сам перед сприяло підвищенню рівня життя людей у наший територіальній громаді. Сподіваюсь, що і у 2019 році влада міста не залишиться осторонь жителів нашого округу та допоможе вирішити питання встановлення автобусної зупинки по вул. Космічній біля будинку 3-А (нова п’ятіповерхівка ).

Наголошую на тому, що я й надалі буду працювати для своїх виборців.

 

Депутат Богодухівської міської ради,

голова депутатської групи «Відродження»

Галас Валерій Леонідович

Звіт депутата Богодухівської міської ради

Толмачова Анатолія Вікторовича за 2018 рік

 

До складу Богодухівської міської ради 7 скликання я був обраний депутатом від  Політичної партії « ВІДРОДЖЕННЯ» в жовтні 2015 року. З самого початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності, керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Богодухівської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.   Виконую обов’язки      заступника голови постійної депутатської  комісії із питань бюджету.

Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата міської ради, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії, а тому на особистому та постійному контролі тримаю рішення міської ради з питань, що належать до повноважень комісії.

Так, під час виконання депутатських обов’язків мною були підтримані рішення міської ради щодо необхідності встановлення двох дитячих спортивних майданчиків

Коли у 2018році виникло дискусійне питання щодо  виділення коштів учасникам АТО, то я зайняв принципову позицію не залишати без допомоги учасників ЧАЕС.

Реагуючи на численні скарги мешканців міста, безпосередньо доклав зусиль, щоб  були прочищені дороги по вулиці  Віталія Сахна та Шевченка.

Підтримав ініціативу своїх однопартійців щодо будівництва тротуару по  площі Незалежності.

Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тої чи іншої партії, або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

Як депутат, громадянин та мешканець міста постійно беру активну участь у всіх заходах (толоках), які проводяться міською  радою  по наведенню належного благоустрою паркової зони міста.

На закінчення хочу додати, що на мою думку при прийнятті рішень, які зачіпають інтереси всієї громади, є необхідним більш широке використання форм прямої демократії, а саме: громадські слухання, загальні збори, консультативні опитування  . Вважаю, що це є той шлях, за допомогою якого можна не тільки зменшити кількість скарг і звернень, але й підняти рівень самосвідомості і відповідальності громадян за їх виконання. Власне в цьому, я вважаю, і є суть розуміння поняття «самоврядування».

 

Депутат Богодухівської міської ради                               А. Толмачов

Звіт

про виконання депутатських повноважень депутата міської ради VІI скликання Григоровича Павла Олександровича за 2018 рік

 

 Я, депутат від політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», член партії, був обраний по територіальному виборчому округу №2, що включає в себе  вулиці Ватутіна, Залізничну, Комарова, Веселкову, Лесі Українки, Соснову, провулки Залізничний, Лісний, Лесі  Українки, Сосновий. За підзвітний період мого депутатства взяв участь у 10 пленарних засіданнях сесії із 11, був відсутній на 1 засіданні з поважних причин.

Найважливішим напрямком своєї депутатської діяльності вбачаю налагодження ефективної  роботи постійної депутатської комісії з питань бюджету, головою якої я був обраний. У своїй діяльності комісія завжди враховує і вивчає громадську думку жителів міста, розглядає заяви та пропозиції розпорядників коштів з питань, віднесених до її компетенції. Співпраця депутатів постійної комісії з питань бюджету будується на засадах рівноправності, взаємної поваги і націлена, насамперед, на забезпечення зростання рівня економічного розвитку Богодухова.

На мою думку – запорука успішного розвитку міста – наповнений бюджет. Тому основні зусилля були спрямовані на збільшення його обсягу. У порівнянні з 2017 роком бюджет міста зріс на 1,8 млн грн. У 2018 році бюджет міста становив 21,6 млн.грн. Темпи розвитку територіальної громади збільшуються, щороку підвищується фінансово-економічна самостійність місцевого самоврядування. Місто росте, розвивається та впевнено крокує в ногу з часом і цілеспрямовано йде до підкорення нових вершин. Є підстави говорити, що бюджетна політика 2018 року була проведена правильно та ефективно.

Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тієї чи іншої партії, або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.Згідно звернень громадян було складено 9 актів обстеження матеріально-побутових умов, всі питання було розглянуто та вирішені позитивно. Офіційно звернувся листом до міського голови, щодо аварійно небезпечного стану водовідвідного колектору, який загрожував безпечному перебуванню учнів Богодухівського ліцею №3 у навчальному закладі, ремонтні роботи були проведені.

Особиста оцінка роботи за звітний період:на мою думку у поточному році було докладено значних зусиль для вирішення проблем богодухівців, які зверталися до мене. Не все вдалося урегулювати, але велику частину проблем ми разом змогли подолати.

 

Депутат  Богодухівської міської ради,

голова постійної депутатської комісії

Богодухівської міської ради з

питань бюджету

                                                                                    Григорович Павло Олександрович

Звіт

депутата Богодухівської міської ради по округу № 6
(вул. Троїцька, Молодіжна, Чалого, Горького,
пл. Театральна, пр. Піщаний, Дригала,
П’ятикутний, Чалого)

ЯКУБИ ТЕТЯНИ ВІКТОРІВНИ

(за період з 18.11.2017 року по 17.11.2018 року)

Свою діяльність, як депутата Богодухівської міської ради, спрямовую на захист інтересів жителів територіальної громади нашого міста, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, визначених Конституцією України, законами України — «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Богодухівської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів міської ради.

Основний принцип, яким я керувалася у своїй роботі — це співпраця з органами влади усіх рівнів, з підприємствами, установами, організаціями для того, щоб міська рада працювала ефективно, злагоджено, сприяла консолідації зусиль усіх депутатів у вирішенні проблем територіальної громади.

Зважаючи на те, що головний обов’язок депутатів місцевих рад — відстоювати інтереси членів територіальної громади, моя діяльність у Богодухівській міській раді передусім була спрямована на захист представників громади нашого міста, виконання їхніх доручень у межах депутатських повноважень.

Важливою складовою депутатської діяльності вважаю роботу із виборцями. Основним завданням депутата є забезпечення своєчасного та ефективного вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин їх виникнення та внесення пропозиції до відповідних органів влади щодо їх усунення.

За звітний період до мене надійшло 21 звернень від виборців округу №6, як усних так і письмових, складено 17 актів обстеження житлово-

побутових умов. Під час особистого прийому розглядалися в основному соціальні, побутові, житлові та комунальні питання. Отже, звернення було від жителів пл.Театральної відремонтувати водяну колонку біля тиру — це питання вирішено, шляхом проведення в будинки міського водопостачання. Останні звернення практично виконані за допомогою відповідних установ, організацій та підприємств, активності виборців, тісного зв’язку з громадськістю, так як я є квартальна на деяких з цих вулиць.

Мною наданий проект на спорудження дитячого спортивного майданчика по вул. Загорулько в 2016 році та подано проект для участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє». Проект отримав перемогу та в листопаді 2017 року майданчик був відкритий. На сьогоднішній день — це найбільший майданчик в м.Богодухові.

Я подала запит на встановлення відеокамери і знаку, що обмежуватимуть швидкість руху автомобілів по вул. Охтирській в районі майданчика.

Створено ОСББ по вул.Загорулько, 18.

Заасфальтовано вулицю Горького.

На весні майданчик доповнений зеленими насадженнями.

Маю намір ігровий майданчик доповнити огорожею та туалетом.

Впродовж звітного періоду мною відвідано 10 пленарних засідань Богодухівської міської ради, а також засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань.

Виконувала постійно обов’язки секретаря.

Якщо говорити про проблеми виборчого округу, то потрібно визнати, що є проблема з утриманням та з благоустроєм території округу, станом доріг, вивозом сміття, вуличним освітленням, зайнятістю населення, організацією дозвілля молоді.

Над вирішенням перелічених проблем планую працювати й надалі, буду зосереджувати багато уваги саме у роботі з виборцями та докладати максимум зусиль, аби виправдати їхню довіру.

 

Депутат Богодухівської міської ради      ЯКУБА Т,В,

ЗВІТ

Депутата Богодухівської міської ради

ТЕРЕЩЕНКО ЛЮБОВІ ПАВЛІВНИ

(за період з 18.11.2017 року по 17.11.2018 року)

Я, депутат по територіальному виборчому округу №23, що включає в себе вулиці: Дерегуса, Благовіщенську, Харківську, Мусійчанську (ліва .сторона) та провулок Благовіщенський.

Весь звітний період моя робота спрямовувалась на вирішення основних завдань депутата міської ради: соціальний захист населення та покращення благоустрою міста. У своїй роботі керувалася відповідними законами України, Регламентом роботи Богодухівської міської ради. За минулий рік я була відсутня з поважних причин на одному пленарному засіданні міської ради. Я є секретарем постійної депутатської комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення. Наша комісія вирішує дуже важливе питання — соціальні видатки: на освіту, на соціальний захист населення, на культуру, спорт, на виконання Програми соціального захисту, зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти та інші. Я член комісії з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння «Почесний громадянин міста Богодухова».

Крім тих цитань, які розглядалися в комісіях та на пленарних засіданнях, важливою в діяльності депутата є робота із виборцями. Це усні та письмові звернення громадян з проханням вирішення проблем, які їх турбують (взимку — розчистка доріг від снігу, навесні — засипання рівчаків…). Для вирішення цих питань, я зверталася у відповідні служби, установи. В цьому році громадяни були дуже стурбовані підготовкою до холодів, а так, як на вулицях Благовіщенська, Мусійчанська немає квартального, багато було звернень жителів за довідками, актами обстеження житлово-побутових умов. Нажаль, не всі проблеми жителів округу вирішено, але я, як депутат, маю намір і докладатиму максимум зусиль до позитивного вирішення цих проблем шляхом тісної співпраці з громадою.

Депутат Богодухівської міської ради Терещенко Л.П.

Звіт

про виконання депутатських повноважень депутата

міської ради VII скликання Векленка Віталія Івановича

                                        Я, депутат від політичної партії Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина», позапартійний, обраний по

територіальному виборчому округу №16, що включає в

себе в м. Богодухів – вулиці: Центральна №№ 101-200,

Бєляєва: №66-72, Короленка, Вишнева, провулки

Бєляєва: Гоголя, Короленка.

За звітній період з листопада 2017 року по листопад 2018

року до мене як до депутата звернулося 36 громадян.

Питання стосувалися отримання матеріальної допомоги,

надання житлово-комунальних послуг та покращення житлово-побутових умов, стану доріг, впорядкування прибудинкових територій, діяльності депутатів та постійних органів міської ради.

Багато громадян зверталися за юридичною консультацією щодо вирішення своїх особистих проблем чи просто за порадою.

Практично всі проблемні питання були вирішені позитивно.

Протягом звітного періоду відбулося 10 сесійних засідань міської ради, на 7 з яких я був присутній та брав активну участь.

Друге скликання поспіль продовжую очолювати постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування. Протягом звітного періоду відбулося 7 (сім) засідань комісії, на яких розглянуто 22 питання.

Одними з найголовніших викликів, які постали перед Комісією – це об’єднання громад, подання депутатами електронних декларацій, а також питання затвердження Положення про надання матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади Богодухівської міської ради та Положення про створення органів самоорганізації населення Богодухівської міської ради.

Як голова постійної комісії брав участь у зборах ініціативної групи по об’єднанню громад.

Крім того, приймав участь у роботі ряду інших дорадчих органів міської ради: експертній комісії, комісії з відбору кандидатів на вакантні посади у міській раді, комісії по наданню житла внутрішньо переміщеним особам, комісії по рекламі.

Беру активну участь у масових заходах: озеленення  мікрорайону, професійних та державних святах.

Сьогодні на контролі залишається вкрай болюче питання: ремонт дороги по вулиці Центральна.

Хочу запевнити, що і надалі продовжуватиму докладати максимум зусиль, щоб вирішити питання, з якими будуть звертатись до мене виборці.

 

Депутат  Богодухівської міської ради,

__________________________                                                       Векленко Віталій Іванович

Звіт

депутата Богодухівської міської ради

ЯРОШЕНКО НІНИ МИКОЛАЇВНИ

(за період з 18.11.2017 року по 17.11.2018 року)

          Моя діяльність, як депутата Богодухівської міської ради, спрямована на захист інтересів жителів територіальної громади нашого міста, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, визначених Конституцією України, законами України – «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Богодухівської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів міської ради.

Протягом звітнього періоду мною відвідано вісім із одинадцяти пленарних засідань Богодухівської міської ради, сім засідань постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства. Брала участь в розробці та обговоренні проектів окремих правових актів, вносила конкретні пропозиції щодо вирішення питань програм соціально — економічного і культурного розвитку, вивчала та готувала питання про стан та розвиток  житлово-комунального господарства, які вносились на розгляд  сесій  депутатів міської ради.

Важливою складовою депутатської діяльності вважаю роботу із виборцями. Основним завданням депутата є забезпечення своєчасного та ефективного вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин їх виникнення та вносення пропозиції до відповідних органів влади щодо їх усунення.

За звітний період до мене надійшло 34 звернень від виборців мікрорайону вул.Катукова, як усних так і письмових, складено 27 актів обстеження житлово-побутових умов. Тематика проблем, з якими зверталися за цей рік виборці різнопланова, а саме:

-         якість та надання комунальних послуг для населення;

-         необґрунтована відмова в призначенні субсидій;

-         призначення допомоги при народженні дитини;

-         отримання спадщини;

-         земельні питання.

Впродовж року  зверталася у відповідні служби для вирішення цих питань. Зрозуміло, що я, як депутат, не в змозі усунути всі проблеми своїх виборців. Але докладала всіх зусиль до позитивного вирішення проблеми тих, хто мене  обирав. На зустрічах з виборцями інформую їх про роботу міської ради, виконання планів економічного та соціального розвитку міста, прийняття нових законодавчих актів.

Якщо говорити про проблеми мікрорайону вул.Катукова, то потрібно визнати, що є проблеми з утриманням  та благоустроєм території, узаконенням земельної ділянки військового містечка, станом доріг, вивезенням негабаритних відходів, вуличним освітленням, зайнятістю населення, організацією дозвілля молоді. Над вирішенням перелічених проблем планую працювати й на далі, буду зосереджувати багато уваги саме у роботі з виборцями та докладати максимум зусиль аби виправдати їхню довіру.

Депутат Богодухівської міської ради              Н.М.Ярошенко