ЗВіТ ПДК з питань соціально-економічного розвитку міста, промисловості, транспорту,зв’язку

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXVIІ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

15.11.2013                Богодухів              № 1551- VІ

Про звіт   постійної депутатської комісії

з питань соціально-економічного

розвитку міста, промисловості, транспорту,зв’язку

Заслухавши звіт постійної комісії міської ради з питань   соціально-економічного розвитку міста, промисловості, транспорту, зв’язку та відповідно до пункту 11   статті 26, частини 14 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  міська  рада

ВИРІШИЛА:

• Звіт постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, промисловості, транспорту,зв’язку взяти до уваги (додається).

Міський голова                                        Н.ОЛЕКСЕНКО

Затверджено

рішенням Богодухівської міської ради

від 15.11.2013 року № 1551- VI

(ХХХVIІ сесія VI кликання)

Звіт

постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного

розвитку міста, промисловості, транспорту,зв’язку

Постійна депутатська комісія Богодухівської міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, промисловості, транспорту, зв’язку створена і затверджена рішенням Богодухівської міської ради від 16 листопада 2010 року № 3-VI на   (I сесія VI скликання).

Комісія міської ради є органом ради, обрана із числа її депутатів для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до відання ради, здійснення контролю за виконанням рішень міської ради, її виконавчого органу.

Комісія складається з 4-х депутатів :голова -Шкарлат С.Б.,члени комісії: Фінько П.І., Панов О.Ф., Шарманов А.А. Представництво партій: 3 чоловіка Партія регіонів і один-Комуністична партія України.

Комісія працює у межах повноважень, визначених законами України      «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» та відповідно до Регламенту міської ради в Положення про постійні комісії ради VI скликання, затвердженого рішенням міської ради від 17.12.2010 року № 13-VI.(ІІ сесія VI скликання)

Свою роботу комісія проводить відповідно до плану роботи Богодухівської міської ради, плану роботи комісії та окремих доручень міського голови  .

Незважаючи на представництво в комісіях представників різних політичних партій, комісія будує свою роботу на основі законності, рівноправності та вільного колективного обговорення питань на прийняття рішень.

За звітний період постійною комісією було проведено 4 засідання. Були розглянуті  такі питання:

1)    Про внесення змін до Стратегічного плану економічного розвитку    м. Богодухова;

2)    Про продовження терміну дії генерального плану забудови м.Богодухова;

3)    Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку на 2013 рік;

4)    Про затвердження Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації Богодухівської міської ради на 2012-2015 роки;

5)    Про виконання програми соціально-економічного розвитку міста за  1 квартал 2013 року.

6)    По упорядкування процесу розміщення зовнішньої реклами на території Богодухівської міської ради.

Враховуючи важливість питання стану доріг м. Богодухова дане питання було розглянуто на комісії і прийнято рішення про подання депутатського звернення до служби автомобільних доріг у Харківській області про ремонт   доріг,міжобласного значення , що пролягають на території богодухівської міської ради. Відповідь була отримана про що депутати були проінформовані на черговій сесії міської ради.

Члени комісії ведуть роботу по прийому громадян з особистих питань, готують депутатські запити та звернення щодо питань, які найбільше турбують мешканців міста, тим самим сприяють вирішенню питань соціально-економічного розвитку міста.

Робота по якості підготовлення проектів рішень на засіданнях постійної депутатської комісії   всіма членами комісії проводилась відповідально і професійно.

Проекти рішень , що готуються та обговорюються на засіданнях  комісії постійно розміщується на офіційному веб — порталі   Богодухівської міської ради.

Членів постійної комісії об’єднує відповідальна депутатська діяльність  та активна життєва позиція.

Голова постійної

депутатської комісії                                             С.Б.Шкарлат