internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 21

Звіт міського голови

 Шановна громадо!
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в обговоренні  звіту міського голови про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за 2018 рік. Відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова звітується раз на рік перед територіальною громадою міста.
Презентація звіту міського голови відбудеться 29 грудня 2018року о 10-00 в приміщенні Богодухівської міської  ради  за адресою: м. Богодухів  площа Соборності,2  18 листопада 2015 року,  розпочалася перша каденція Голуба Миколи Вікторовича на посаді міського голови. Ви маєте нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, планами і перспективами розв’язання проблем міста, а також задати питання і висловити пропозиції, поспілкуватися з міським головою та представниками апарату міської ради у формі відкритого діалогу. Чекаємо на зустріч з Вами!

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.