Звіт депутата Богодухівської міської ради

депутата Богодухівської міської ради

ЗІНЬКОВСЬКОЇ ЗОЇ МИКОЛАЇВНИ

за 2018 рік

Діяльність депутата місцевої ради здійснюється у кількох напрямках: безпосередньо робота у раді, робота з виборцями, участь чи ініціювання різного роду акцій чи масових заходів.

Протягом усього скликання, втім як і попереднього скликання також, я намагалася працювати за всіма напрямками і сьогодні хочу представити увазі читачів свій звіт про здійснену протягом поточного року роботи як власної, так і спільної із моїми колегами-депутатами.

Протягом  усього ззвітного періоду  активно працювала у раді. За 2018 рік   за моєї особистої участї було підготовлено 11 сесій, на яких прийнято  408рішень. І хоча значна їх кількість цих рішень стосувалася оформлення землекористування громадянами міста та суб’єктами господарювання, але досить вагома частина рішень ради визначала подальший розвиток громади на найближчі роки та на майбутнє. Зокрема, до таких можна віднести рішення   розробку Генерального плану та документації із закріплення меж міста, нормативно –грошової оцінки землі, а також затвердження та реалізація міських програм розвитку. Мною особисто  готувалися проекти рішень про органи самоорганізації населення, Положення про надання матеріальної допомоги громадянам, перейменування та найменування вулиць, площ, та провулків на території Богодухівської міської ради,    координую роботу  Програми  « Правова освіта   депутатів»

Як член робочих груп я відповідаю за проведення  Громадських слухань та звіту міського голови перед громадою.

Хтось може заперечити, що це все є робота працівника апарату міської ради і не є депутатською роботою. Але поглянемо на це з іншого боку. Адже написання проектів по впровадженню інновацій – це все робота, яка здіснюється не в робочий час, бо робочого часу на це не вистачає, а робиться вона для того, аби залучити кошти іноземних та вітчизняних фондів на покращення обслуговування мешканців міста — наших виборців. Завдяки таким проектам влада і громада діють за принципом: інформування, діалог, участь, разом розвиваючи місто Богодухів.

Щодо моєї безпосередньої роботи із виборцями, то тут зроблено також чимало.   До мене зверталися виборці як і з того виборчого округу, де я мешкаю, так і з інших мікрорайонів міста. В силу моїх можливостей я намагалася вирішувати ці проблемні питання. Так на численні прохання жителів багатоквартирних будинків по вулицях Загорулько  та Шевченко був збудований  колодязь     яким користуються люди не тільки в разі відсутності водопостачання, а постійно. За моєї ініціативи було очищено річку Михайлівку від гілок, бруду та великих бурянів. Організовано толоку .

У приватному секторі за  по вулиці Оверченка та за підтримки міського голови та моїх депутатів-однопартійців було  доповнено  дитячий майданчик     ігровими та спортивними обладнаннями.

Для безпеки дорожнього руху також я була одним із ініціаторів встановлення елементу примусового зменшення швидкості (так званого лежачого поліцейського) по вул.  Оверченка . За зверненнями виборців мною також ініціювалися роботи по підсипці щебенем та грейдуванню вулиць (Благовіщенській, Мусійчанській, провулку Оверченка),   заміні ламп, які перегоріли, по вулицях . Мною особисто обстежено 23 домоволодіння та складено акти .В результаті людям, що потребуюсь допомоги було видано матеріальна допомога на суму 59 тисяч.

Наша команда однодумців здійснила чимало благодійних акцій, зокрема під час на міських свят таких як «Масляна»,   Міжнародного дня захисту дітей (розважальні програми, солодощі), «День міста» (проведення безкоштовно атракціонів «Батут» та «Гірка» для дітей),   а також проведення безкоштовної лотареї   та багато чого іншого.

Говорячи про всю цю роботу, особливу подяку хочеться висловити міському голові   за розуміння та підтримку всіх наших починань. Ми працювали однією злагодженою командою і, впевнена, будемо працювати і надалі на благо нашого рідного міста Богодухова та його мешканців!