Звертаємо увагу на необхідність заміни касових апаратів старого зразка новими.

Поступово платники податків Богодухівського району, які у своїй діяльності застосовують реєстратори розрахункових операцій, переходять на застосування РРО, що відповідають вимогам чинного законодавства.        ДПІ у Богодухівському районі  наголошує на необхідності заміни касових апаратів старого зразка новими, або модернізації наявних РРО. Для цього власникам касової техніки необхідно звернутись до сервісних центрів. Для такої заміни часу лишилось небагато — вже з 1 липня поточного року за неподання звітності, пов’язаної із застосуванням РРО, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків дротовими або бездротовими каналами зв’язку застосовуватимуться фінансові санкції.

Звертаємо увагу, що касові апарати типу MINI-500.02ME зі старішими версіями внутрішнього програмного забезпечення можна переобладнати для звітування в електронному вигляді, обладнавши їх спеціальними модемами для передачі даних про розрахункові операції.