Зустріч жителів з міським головою

16 квітня 2013 року відбулася зустріч жителів вулиць 8 Мехкорпусу, Молокова, Пісчаної з мером міста Олексенко Н.І.   , затупником міського голови Коваленком І.В., начальиком КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М. та директором «Богодухіввода» Слєсарєвим В.В..Поспілкуватися з керівниками прийшло майже 40 жителів  мікрорайону.  Спочатку Н. Олексенко ознайомила присутніх з результатами роботи  міської ради за період з вересня 2012 року по березень 2013 року далі розмова відбувалась в формі діалогу.Мешканці почали розповідати про всі свої наболілі проблеми, забувши головну причину зібрання. А проблем в них ой, як багато,  ремонт  дахів на багатоквартирних будинках №4 і 6  по вулиці 8 Мехкорпусу, несвоєчасне вивезення сміття, ремонт  дороги по вулиці Молокова та 8 Мехкорпусу. В результаті конструтивної бесіди , професіоналізму керіників міста намічені шляхи вирішення  проблемних питань та   подалання недоліків в роботі комунальних підприємств.