internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 204

Зустріч з начальником поліції

04.04.2017 року в приміщенні Богодухівської міської ради ,начальник відділу поліції ГУ НП України в Харківській    області полковник  поліції  Шириня  Віктор  Петрович провів робочу зустріч з представниками державної влади та органів місцевого самоврядування.

Під час зустрічі були розглянуті питання забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку в місті.

На робочій зустрічі були присутні посадові особи виконавчого комітету Богодухівської міської ради, а саме: міський голова Голуб Микола Вікторович ,депутат Харківської обласної ради Пушкарь Микола Борисович

Задля профілактики вчинення правопорушень та зменшення злочинності, з метою організації контроля за станом публічного порядку і безпеки на вулицях та в інших публічних місцях міста Богодухова на одній з сесій   міської ради було прийняте рішення про виділення коштів   відділу поліції для придбання та встановлення на території  міста системи відеонагляду.

Начальник поліції міста довів при всіх присутніх характеристику стану злочинності, вказав на позитивні результати роботи поліцейських, звернув увагу на проблемні питання та вніс пропозиції щодо їх вирішення.

Віктор Петрович відзвітував перед міським головою про витрачені кошти, які були виділенні підрозділу поліції, для придбання системи відеоспостереження, та заявив, що відділом поліції було проведено аналіз місць скоєння кримінальних правопорушень, стан аварійності на дорогах та визначено, з урахуванням криміногенної ситуації, концентрація місць дорожньо-транспортних пригод на території міста, ділянки вулично-дорожньої мережі, на яких розміщено та встановлено  об’єкти відеоспостереження.

В ході робочої зустрічі,  були обговоренні питання взаємодії поліції з місцевим самоврядуванням – реалізація взаємного впливу на суспільні відносини, задля ефективної спільної діяльності з метою захисту життя, здоров’я, прав і свобод громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, запобігання правопорушенням, боротьби зі злочинністю.

Присутні гості із зацікавленістю обговорювали актуальні теми та охоче пропонували свої пропозиції щодо вирішення питань взаємодії.

На завершення зустрічі полковник поліції Шириня Віктор Петрович подякував запрошеним гостям за співпрацю і наголосив, що   поліція завжди готова сприяти, в межах своєї компетенції, органам місцевого самоврядування, у виконанні покладених на них обов’язків.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.