buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Зустріч із медалістами та обдарованими дітьми

Сьогодні на базі Богодухівського електромеханічного заводу ДНВП «Об’єднання Комунар» відбулася вже традиційна зустріч депутата Харківської обласної ради від ПП БПП «Солідарність» Пушкаря М.Б. із випускниками –медалістами та обдарованими дітьми загальноосвітніх навчальних закладів міста Богодухова, в якій взяв участь  міський голова Микола Голуб .

Звертаючись до обдарованих дітей, Микола Вікторович   висловив сподівання, що усі обдаровані діти не залишать рідне місто , а будуть його патріотами,побажав  здійснення мрій, успішного вступу до вузів, завжди упевнено йти до поставленої мети,