buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Зроби вибір — обери для себе професію!

Щороку тисячі випускників та їх батьків зустрічаються з проблемою вибору майбутньої професії. Постає питання: обрати навчання в престижному вузі, піти батьківською стежкою чи таки обрати ту професію, яка ближча до душі? І якщо з першими двома варіантами все зрозуміло, то що робити, коли складно зрозуміти, яка професія найбільш до вподоби? Саме для цього завітала до КЗ «Богодухівська ЗОШ I-III ступенів № 2» начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Філіпова О.В.

Головна мета зустрічі — це допомогти дітям зорієнтуватись у світі сучасних професій, для вибору роботи з урахуванням їх психологічних та особистих якостей.

Олена Володимирівна ознайомила учнів 9-х класів з інформацією та вправами, в результаті яких школярі отримують:

• стимулювання інтересу до самостійного вибору майбутньої професії на основі індивідуальних властивостей, схильностей, здібностей та вимог до сучасного ринку праці; оволодіння інструментами для свідомого і відповідального вибору професійної діяльності у житті;
  • обґрунтований вибір профільних напрямів знань, необхідних для вибору майбутньої професії.

«Зараз у вас є можливість зробити вибір, який вплине на вашу кар’єру та професійний розвиток», — підкреслила О.В. Філіпова.