internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 21

Зроби вибір — обери для себе професію!

 Щороку тисячі випускників та їх батьків зустрічаються з проблемою вибору майбутньої професії. Постає питання: обрати навчання в престижному вузі, піти батьківською стежкою чи таки обрати ту професію, яка ближча до душі? І якщо з першими двома варіантами все зрозуміло, то що робити, коли складно зрозуміти, яка професія найбільш до вподоби? Саме для цього завітала до КЗ «Богодухівська ЗОШ I-III ступенів № 2» начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Філіпова О.В.

      Головна мета зустрічі — це допомогти дітям зорієнтуватись у світі сучасних професій, для вибору роботи з урахуванням їх психологічних та особистих якостей.

      Олена Володимирівна ознайомила учнів 9-х класів з інформацією та вправами, в результаті яких школярі отримують:

  • стимулювання інтересу до самостійного вибору майбутньої професії на основі індивідуальних властивостей, схильностей, здібностей та вимог до сучасного ринку праці; оволодіння інструментами для свідомого і відповідального вибору професійної діяльності у житті;
  • обґрунтований вибір профільних напрямів знань, необхідних для вибору майбутньої професії.

      «Зараз у вас є можливість зробити вибір, який вплине на вашу кар’єру та професійний розвиток», — підкреслила О.В. Філіпова.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.