Знайомство з Богодухівським професійним аграрним ліцеєм

Чергове засідання клубу «Школа професій», яке відбулося 18 квітня 2019 року  в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, було присвячене знайомству з навчальним закладом – Богодухівський професійний аграрний ліцей та професіям, за якими здійснюється навчання в навчальному закладі, а саме: «кухар; кондитер», «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів, категорія «С», слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «офісний службовець (бухгалтерія); оператор комп’ютерного набору першої категорії».

Засідання проходило  у формі невимушеного спілкування та обговорення.

Учасники клубу уважно прослухали інформацію викладачів та студентів ліцею щодо презентацій професій: «кухар; кондитер», «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів категорія «С», слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «офісний службовець (бухгалтерія); оператор комп’ютерного набору першої категорії».

Розповідь була цікавою та змістовною.
Присутні на засіданні клубу відзначили, що для того, щоб свідомо вибрати професію, необхідно дізнатися більше про різні види професійної діяльності, реально оцінити свої можливості, з’ясувати, чи відповідають вони вимогам обраної професії.