buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Змагання з шахів та шашок

16 лютого 2019 року на базі Богодухівського районного будинку культури відбулися змагання з шашок. Участь у змаганнях взяли 6 команд та 9 учасників в особистій першості. Серед команд: перше місце – «Івано-Шийчинська сільська рада 1», друге місце – «Прогрес — 92», третє місце — «Івано-Шийчинська сільська рада 2». Особиста першість: перше місце — Сердюков Ігор, друге місце – Тризна Микола, третє місце — Коновалов Юрій.

У суботу, 9 лютого 2019 року, в читальній залі Богодухівського районного будинку культури пройшли змагання з шахів  присвячені пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віталія Сахна. Змагалися 16 шахістів за швейцарською системою . У результаті  напруженої та цікавої п’ятигодинної боротьби перше місце здобув Карлашов Юрій, друге місце — Заєць Григорій, третє — Карлашов Ілля.