buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Змагання з міні -футболу

Команди зіграли за наступними результатами:
1 гра: РДА – поліція — 5:0, на користь РДА
2 гра: райрада — міськрада — 2:2
3 гра: РДА — міськрада — 9:1, на користь РДА
4 гра: поліція — райрада — 1:3, на користь райради
5 гра: поліція — міськрада — 6:0, на користь поліції
6 гра: РДА — райрада — 4:1, на користь РДА
Серед вболівальників була присутня депутат Харківської обласної ради О.В.Львова, яка гаряче вболівала за усіх гравців, незалежно від команди. Цей захід несе в собі головну мету – залучити до масового спорту усіх бажаючих, незалежно від здібностей чи умінь, а особливо дітей та підлітків. Сьогодні дорослі грають у міні-футбол, але вже незабаром на цьому полі ми побачимо сильні дитячі команди, які захищатимуть честь спортивної Богодухівщини. На даний час для покращення навчально-тренувального процесу серед дітей та молоді ведеться пошук професійного тренера, але вже зараз діти — вихованці дитячо-юнацької спортивної школи тренуються під наглядом тренерів школи і вже готові вийти на поле.  Гра у футбол – це тільки перший крок, у планах змагання із волейболу, баскетболу, тенісу та інших видів спорту. Участь у спортивних турнірах можуть приймати усі. Зараз приймаються заяви від команд підприємств району, міста та за місцем проживання.