buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Змагання з баскетболу пам’яті Б.С. Ярошенко

6 березня 2019 року на базі Богодухівського ліцею №3 відбулися змагання з баскетболу присвячені пам’яті видатного спортсмена та тренера Ярошенко Бориса Сергійовича. У змаганнях взяли участь 5 команд дівчат та 6 команд юнаків. Серед команд юнаків: перше місце виборола команда господарів – Богодухівського ліцею №3, друге місце – команда Шарівської ЗОШ, третє місце – команда Богодухівської ЗОШ №2. Серед дівчат: перше місце – команда Шарівської ЗОШ, друге місце – команда Полково — Микитівської ЗОШ, третє місце – команда Крисинського НВК. За підтримки Богодухівської міської ради командам-призерам  вручені високоякісні баскетбольні м’ячі.