internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 35

Зі святом, шановні богодухівці!

У заходах взяли участь: голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, голова районної ради С.Ф.Панов, Богодухівський міський голова М.В.Голуб, ветерани Другої світової війни, колективи установ, організацій, підприємств району, представники громадських та волонтерських організацій, учнівська молодь та жителі району. Перед присутніми виступили педагог-організатор гімназії №1 Ю.О.Кармазова та від імені районної ветеранської організації ветеран військової служби, полковник у відставці, депутат районної ради В.В.Цехмістров. Всім присутнім на Меморіалі Слави свої музичні номери дарували аматори районного будинку культури Андрій Бездєтко та вокальний молодіжний гурт «Душа».

Шановні богодухівці!

Від усього серця вітаю Вас із Днем визволення України від фашистських загарбників. Світла пам’ять тим, хто віддав своє життя у боротьбі за мирне небо для українського народу. Низький уклін та щира вдячність нашим сивочолим ветеранам, які піднімали з руїн, відроджували міста та села. Сьогодні Ви – найбільша наша гордість, приклад мужності та незламності духу.

Бажаю кожному міцного здоров’я, родинного затишку, благословенного неба, натхнення й успіхів в усіх починаннях та усіляких гараздів! І нехай кожен із нас береже святу пам’ять про нашу славетну минувшину!

Ми схиляємо свої голови перед пам’яттю загиблих, перед їх близькими.

Ми славимо ветеранів Великої Вітчизняної війни, які дожили до цього свята!

 

З повагою. 

Міський голова                             М.Голуб

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.