«Життя Наталії Іванівни — це трудовий подвиг»- депутати про мера міста Богодухова

Той, хто з дитинства знає, що праця є законом життя, хто з молоду зрозумів, що хліб добувається в поті лиця, той готовий на подвиг, тому що в потрібний день і часу нього знайдеться воля його здійснити і сили для цього«…

Життя Наталії Іванівнице трудовий подвиг, здійснений на благо нашого краю, його народу. Зерна доброти, поваги до людей  та турбота про них дали багатий урожай: ожило місто, наповнилося дитячим сміхом, піснями, бо, як гриби після теплого дощу, виросли дитячі майданчики.   Уміє Наталія Іванівна згуртовувати людей, підтримувати, запалювати їх на вагомий трудовий подвиг без пафосу, надриву, завдяки високому патріотизму та професіоналізму. Так депутати міської ради говорять:

Зіньковська З.М. -секретар ради

«У нас згуртований, дружній  колектив, який працює на користь нашої територіальної громади, і в цьому є велика заслуга нашого міського голови. До складу ради входять представники  п’яти політичних    партій, але жодного разу ніхто не відчував недовіри або зневаги…Під час проведення засідань постійних депутатських комісій, пленарних засідань сесій політичні питання не обговорюються. Депутати турбуються про розвиток економіки, гуманітарної та соціальної сфер міста, такі підходи до взаємодії  депутатів  політичних партій   забезпечують толерантне суспільно-політичне та громадське життя в місті, формує позитивну громадську думку про діяльність органів місцевого самоврядування.  Ми вдячні   Наталії Іванівні за мудрість, працьовитість, людяність, повагу до старших і любов до дітей. Ми віримо, що вона ще багато принесе користі  нашому місту та  народу Богодухівщини.

Колосарьов О.І. — депутат міської ради  від ВО «Батьківщина»

Будучи депутатом міської ради мені досить часто  доводиться звертатися до голови міської ради Олексенко Н.І. з питань депутатської діяльності. На сьогоднішній день  відмови у вирішенні поточних питань не було. Всі нагальні питання вирішуються оперативно  та результативно.

Овчинніков Ю.Н.- депутат міської ради від Народної партії

Знаю Наталію Іванівну багато років як відкриту, душевну, порядну людину, яка з високим професіоналізмом , наполегливістю та послідовністю відноситься до своєї роботи . Мені ,як депутату, дуже приємно працювати  з такою розсудливою людиною, талановитим організатором. В своїй роботі вона відкидає будь-які політичні амбіції, протистояння, а в основу покладає конкретні справи, направлені на покращення життя нашої громади.

Стеріоні Л.А.- депутат міської ради від Соціалістичної партії України

У депутати міської ради обиралася вперше і поряд з депутатами декількох скликань та різних політичних сил були сумніви щодо недостатності знань та  боязкість працювати  з іншими партіями в яких різні політичні погляди.  Але сподівання на краще заради досягнення єдиної спільної мети, заради свого міста  зібрали нас, депутатів, в одну команду, яка в міру своїх можливостей піклується про соціальний захист та благополуччя  богодухівців. І все це завдяки нашому міському голові Олексенко Наталії Іванівні, яка об’єднала весь депутатський корпус в єдину  партію «Єднаймося заради Богодухова».   З Наталією Іванівною дуже комфортно працювати, вона жінка-лідер, професіонал своєї справи та вміє організувати роботу депутатів міської ради  для досягнення нових звершень та висот територіальної громади міста Богодухова.

Векленко В.І. –депутат міської ради,позапартійний

Політична співпраця — форма політичної взаємодії, яка ґрунтується на спільних діях суб’єктів політики, що мають спільні або відмінні цінності й інтереси, але прагнуть реалізувати взаємовигідну мету. Саме   така взаємодія існує  в депутатському корпусі міської ради. Під час вирішення неоднозначних  питань  депутати  демонструють взаємну повагу один до одного, створюють атмосферу публічного рівноправного обміну думками, відкрито обговорюють  питання, прагнуть до компромісу.  Ці стосунки між депутатами започаткувала Наталія Іванівна, тому ми працюємо творчо та плідно, не витрачаючи час на політичні сварки, а  для   вирішення актуальних проблем громади та дбання про загальний добробут громади, рівень життя та матеріального добробуту кожного мешканця міста.

„