Земельні питання

Переглядiв: 131

 

Про визнання таким, що втратило чинність рішення міської ради -4  

1.Про визнання таким, що втратило чинність рішення Богодухівської міської ради  від 02.12.2009 №2517-V «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на присадибну  земельну ділянку, розташовану в м.Богодухові, по вул.Дерегуса,29, гр.гр. Черевку Г. Є.,Черевко Н. К. » (XXXVIII сесія V скликання)

2.Про визнання таким, що втратило чинність рішення Богодухівської міської ради від  22.09.2017 №667-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель і споруд Богодухівської гімназії №1, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Каразіна,14, відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області » (XX сесія VII скликання)

3. Про визнання таким, що втратило чинність рішення Богодухівської міської ради від  22.09.2017 №667-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель і споруд Богодухівської гімназії №1, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Каразіна,14, відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області » (XX сесія VII скликання)

4.Про визнання таким, що втратило чинність рішення Богодухівської міської ради від 21.07.2017 №586-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової нерухомості, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова,7А, відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області » (XIX сесія VII скликання)

 Внесення змін до рішення сесії -8

5. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 22.09.2017     № 651-VII   «Про надання згоди на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Оверченка,89А, Михайлюченку М. В.» (XXсесіяVII скликання)

6. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 20.10.2017 № 688-VII   «Про надання згоди на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для особистого селянського господарства, розташованої за адресою: с.Паляничники, (в межах населенного пункту) Пилипцю В. В. » (XII  сесія VII скликання)

7. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 20.10.2017 № 688-VII   «Про надання згоди на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів пров.Вокзальний, Ружинському А. О.» (XXI  сесія VII скликання)

8. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 20.10.2017 № 683-VII  «Про продовження договору оренди земельної ділянки для обслуговування   магазину, розташованої за адресою:м. Богодухів, пл.Незалежності, ФОП  Ляшенко Ю. П. (XXI сесія VII скликання )

9. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 22.09.2017 № 642-VII   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Чкалова,10, Яковенко К. Г.  (XX  сесія VII скликання)

10. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 22.09.2017 № 669-VII   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Шевченка, Шерстньовій Раїсі Омел’янівні» (XX  сесія VII скликання)

11. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 02.06.2017     № 506-VII   «Про надання згоди на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки вул.Дерегуса,16, Павловичу Віктору Федоровичу» (XXVIII сесія VII скликання)

 Надання дозволу на розробку проект землеустрою земельної ділянки- 22

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Шевченка, Дашковському В. І.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів вул.Набережна, Коваленку В. В. (МЧС)

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Привокзальна Слобідка, Малоголовцю М. С.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська, Маньковському С. І.(АТО)

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Шевченка,115, Неонеті М. С.

17.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів вул.Центральна,204, Пуголовко В. А.

18.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (пасовище), розташованої за адресою: с.Семенів Яр, в межах населеного пункту, Хабурзанія Г. С.

19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (пасовище), розташованої за адресою: с.Семенів Яр, в межах населеного пункту, Хабурзанії М. О.

20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська, Шевцову В. В. (АТО)

21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів вул.Центральна,202, Якимчуку Р. П.

22.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Дерегуса , Каплуновському  О. В.(АТО)

23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Дерегуса , Книшу Д. Є.  (АТО)

24.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Дерегуса, Явтушенку О. Ю.

25.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Дерегуса, Явтушенко Н. І.

26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Центральна, Щирову Т.  Є.

27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель і споруд КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «БОГОДУХІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ   №2» БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Робітничий,11,

28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель і споруд Богодухівської гімназії №1 Богодухівської районної ради Харківської області, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Каразіна,14.

29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування Богодухівського ліцею №3 Богодухівської районної ради Харківської області   , розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова,7А

30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, пров.Благовіщенський,5а, Гарбуз Людмилі Петрівні

31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров. 8-го Мехкорпусу,1, Никоненку Володимиру Олександровичу

32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.8-го Мехкорпусу, Никоненко Лідії Іванівні

33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Заводська , Перцю Вячеславу Степановичу

Затвердження  тех документації ,передача у власність-3

34. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Дерегуса , Грицай Л. О.

35 Про передачу у власність земельної ділянки обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Покровська,51, Мусійко Р. А.

36. Про передачу у власність земельної ділянки обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Благовіщенська,14/9, Бондаренку В. Ю.

Затвердження проекту передача у власність -8

37. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Садовий,23, Грабару М. Г.

38.   Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.В.Сахна,23, Хворостянській С. С.

39. Про передачу у власність земельної ділянки для особистого селянського господарства , розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Дерегуса , Явтушенку   Ю. Ф.

40. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Центральна,104, Гарбузу О. О.

41. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Дружби,6, Дегтяренку Володимиру Петровичу

42. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Вокзальна Набережна,17, Крамаренку Антону Володимировичу

43. Про передачу у власність земельної ділянки для  обслуговування гаража, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Чернієнка,6, Тризні Нелі Григорівні

44. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража , розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.1-го Травня, Ларіонову Юрію Миколайовичу

Затвердження проекту надання в оренду-1

45.   Про передачу в оренду  земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Шевченка,165, Золотарьову Сергію Костянтиновичу

                             Кадастровий номер -7

46. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м. Богодухів, вул.Катукова,39, Калініченку В. О. 

47. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська,214, Ковалю О. М., Коваль Л. В,

48. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:       м. Богодухів, пл.Каразіна,5, Лещенку Ю. В.

49. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:       м. Богодухів, вул. Суворова,6, Парапановій С. Д.

50. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:       м. Богодухів, вул.Оверченка,73А, Руденко Л.Г.

51. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Благовіщенська,115, Тризні С. Г.

52. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:       м. Богодухів, вул.Дерегуса,29, Черевко Н. К., Черевку Г. Я.

53. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Шкільна,9, Вериженку В. В.

54. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Благовіщенська,77, Ткач Ніні Василівні

55. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Центральна,62, Тризні Роману Олександровичу

56. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Суворова,34, Потрясовій Тетяні Олександрівні

57. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Ломоносова,56, Мироновій Тетяні Георгіївні, Миронову Віктору Дмитровичу

               Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення – 3

58.Про продаж забудованої земельної ділянки  із земель житлової та громадської  забудови ,    для обслуговування нежитлової будівлі(кафе),  яка розташована за адресою: м.Богодухів,  вул.Шевченка,38  .

59. Про продаж забудованої земельної ділянки  із земель житлової та громадської  забудови , що планується до викупу Світличному Олександру Івановичу  для  обслуговування нежитлової будівлі магазину,  яка розташована за адресою: м.Богодухів,  пл.Незалежності,44»

60. Про продаж забудованої земельної ділянки  із земель житлової та громадської  забудови , для обслуговування нежитлової будівлі складу ,  яка розташована за адресою: м.Богодухів, вул.Центральна,215

61. Про продаж забудованої земельної ділянки  із земель житлової та громадської  забудови , для обслуговування майнового комплексу(кафе) ,  яка розташована за адресою: м.Богодухів, вул.Кооперативна,13

                 Про включення до  переліку земельних ділянок,  право власності, на які може бути реалізовано на земельних торгах у формі аукціону -1

62. Про включення до  переліку земельних ділянок,  право власності, на які може бути реалізовано на земельних торгах у формі аукціону, земельну ділянку, розташовану  в місті Богодухові по вулиці Харківській

  Про проведення земельних торгів-1

63. Про проведення земельних торгів вул.Харківська.

                      Зняття заборони на продаж земельної ділянки-1

64. Зняття заборони на продаж земельної ділянки ТОВ « АНДІ-Р» в зв’язку з повною виплати розстрочки по виплаті коштів за  земельну ділянку.