Земельні питання

Переглядiв: 22

1. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 21.07.2017 № 581-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд , розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Вокзальний, Гордієнко К. М.»  (XIX   сесія VII скликання)

2. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 22.09.2017 № 614-VII   «Про надання згоди на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул..Лісова, Денчику А. І.»  (XIX   сесія VII скликання)

3 Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від  23.01.2015 № 2115-VI  «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  м.Богодухів, вул.Заводська,гр.Носенко Н. С.» (LI   сесія VI скликання)

 

 Про передачу в  оренду земельної ділянки-1

4. Про передачу в оренду  земельної ділянки для обслуговування житлового будинку(незавершеного будівництва) господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Суворова , Піднебенній І. М.

                Про визнання таким,що втратило чинність рішення-1

5. Про визнання таким,що втратило чинність рішення Богодухівської міської ради  від 16.11.2009 №2347-V «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, розташовану  за адресою:м.Богодухів,вул.Проїзд Дачний, гр.Усатенку В. В. » (XXVII сесія V скликання)»

 Надання дозволу на розробку проект землеустрою земельної ділянки -3

 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Привокзальна Слобідка, Малоголовцю М. С.

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Центральна, Сагайдачному М. Г.

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Проїзд Дачний,  Усатенку В. В.

9.Про   надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів вул.Дружби , Закрутьку В. І.

                                                     Кадастровий номер -8

9. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування комплексу будівель технічного навчання, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Оверченка, Богодухівській РО ТСОУ.

10. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Шевченка, Буштаренко Т. С.

11.  Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів вул.Грайворонська, Захаровій О. П.

12. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів вул.Привокзальна Слобідка,  Малоголовцю О. М.

13. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Заводська, Ружинському А. О.

14. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Чкалова , Середі В. Б.,Середі А. Б.

15. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с .Мусійки, вул.Харківська, Яковлєву В. В.

                            Затвердження проекту, передача у власність-1

16. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва індивідуального гаража, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Дем’янівська, Кишиченку А. В.

  

Про включення до переліку зем.діл.право оренди на яку буде реалізовано на зем.торгах-1

17. Про включення до переліку земельних ділянок земельну ділянку право оренди. на яку буде реалізовано на земельних торгах ( м.Богодухів, вул.Підлісна).