Земельні питання

Переглядiв: 140

1. Про визнання таким, що втратило чинність   рішення  Богодухівської міської ради  20.10.2016 №298 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення тимчасової  споруди, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, розташованої за адресою: с.Мусійки,вул.Поповича, комунальному підприємству «Богодухівжитло» (XII сесія VII скликання)

2. Про визнання таким, що втратило чинність   рішення  Богодухівської міської ради  20.10.2016 №299 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення тимчасової  споруди, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Пушкіна, комунальному підприємству «Богодухівжитло» (XII сесія VII скликання)

3. Про визнання таким, що втратило чинність   рішення  Богодухівської міської ради  20.10.2016 №300 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення тимчасової  споруди, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська, комунальному підприємству «Богодухівжитло» (XII сесія VII скликання)

4. Про визнання таким, що втратило чинність   рішення  Богодухівської міської ради  09.02.2016 №79-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Колгоспна,48, Гніденко Т. В.»  (III сесія VII скликання)

5. Про визнання таким, що втратило чинність  рішення  Богодухівської міської ради  09.02.2016 №91-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Колгоспна,44, Носенко О. В.»  (III сесія VII скликання)

                                    Внесення змін до рішення сесії -1

6. Про внесення змін до рішення сесії Богодухівської міської ради від 26.05.2016 № 171-VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Гомолка,14, Завгородньому Р. М., Завгородньому Е. Р., ЗавгородньомуР.Р.» (VII  сесія VII скликання)

               Надання дозволу на розробку проекту землеустрою з подальшою передачею в оренду-1

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування  приміщення контори(ділянка№1) та приміщення складу (ділянка№2), за рахунок земель громадської забудови комунальної власності територіальної громади міста Богодухова, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Молодіжна,3А, Колосарьову В. І., Колосарьовій О. В.

 

Зарахування земельних ділянок до земель запасу -1

8. Про зарахування земельної ділянки розташованої за адресою: с.Мусійки,вул.Благовіщенська до земель запасу Богодухівської міської ради

                         Затвердження детального плану території -1  

9. Про затвердження детального плану території в межах міста Богодухів6 пров.Садовий, вул. Дем’янівська

 Надання дозволу на розробку проект землеустрою земельної ділянки -5

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташованої за адресою:м.Богодухів,пров.Садовий,23, Грабару М. Г.

11 . Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Благовіщенська, Ольховському А. М.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Центральна,174,    Щирову Т. Є.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражу, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Дем’янівська,   Кишиченку А.В..

14.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: :м.Богодухів, вул.Дачний проїзд,1,Шаховій Ж.В.

 

 Затвердження проекту, передача в оренду -1

15. Про передачу в оренду   земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська,167, Михайлюченко Л. В.

 Затвердження проекту, передача у власність -2

16. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Гомолка,49,             Любчичу О. А., Любчич В. О.

17. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Дерегуса,52, Піхтярєву С. М.

Затвердження технічної документації -1

18. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою: м.Богодухів,, вул.Міліцейська,2А, Слобожанській об’єднаній державній податковій інспекції ГУ ДФС у Харківській області

                              Кадастровий номер -15

19. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Дем’янівська,29, Глущенку В. Л.

20. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Сонячна,48, Гніденко Т. В. 

21. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Оксенича,29, Кліщун І. М., Ващенко П. М.

22. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Беляєва,21, Лященко О. М.

23. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул. Сонячна,44, Носенко О. В.

24. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Оксенича,15, Оксеничу С. В.

25. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська,115, Пилипенко Р. І.

26. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Григорія Сковороди,19, Поддубній Н. П.

27. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Охтирська,50, Сердюку П. І., Сердюку В. І.

 

28. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Оксенича,19, Ступаку Г. М.

29. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів вул.Пушкіна,50, Усенко О. І.,Золотарьову Ю. І.

30. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Веселкова,54, Хіміній В. З.

31. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Ломоносова,39, Чудіку О. А.

32. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.Покровський,10,  Коваленко Н. А.

                                   Припинення дії договору оренди земельної ділянки-4

33. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки, розташованої за адресою: м.Богодухів,  пл.Незалежності, 33, Дегтяренко Л. В.

34. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Леонова, 8 , Пугачу В. Н.

35 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Незалежності,20,  Шитосі А.І.

36. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Шевченка,19 , гр. Панову С. Ф.

 

                                Продаж забудованої земельної ділянки-1

37. Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади  із земель житлової та громадської  забудови, що надана в оренду Опришку О. В.   для обслуговування нежитлової будівлі магазину, яка розташована за адресою: м.Богодухів,  пл.Незалежності,43»

                                Розробка детального плану території -1

38. Про розробку детального плану території в межах міста Богодухова  по вул.Дерегуса, вул.Харківська, вул.8-го Мехкорпусу, зі сходу-лісовий масив Гутянського ДЛГ

                               Затвердження проекту землеустрою зі зміною цільового призначення -1

39. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки зі зміною її цільового призначення із « для розміщення  та експлуатації об’єктів та споруд телекомунікацій» на «для розміщення та експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Оверченка,31, Мігуліну Андрію Миколайовичу.

 

Додаткові питання:

1.Про розробку детального плану території, розташованого в межах міста Богодухова обмежений об’єктами: пл.Соборності, вул.Центральна, вул.Спортивна  та вул.Чернієнка

   2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва міжрайонної льодової арени, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Соборності, Комунальному закладу Богодухівскої районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа