Земельні питання

Переглядiв: 91

ПЕРЕЛІК

рішень із земельних питань, що виносяться на розгляд  XIII СЕСІЇ VІI СКЛИКАННЯ Богодухівської міської ради

від 30.11.2016

                                                     Кадастровий номер -5

1. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Центральна,, Банніковій Л. Ю,Колєснік Н. А.

2. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Чалого, Церковній А. Ф., Церковному С. О.

3. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Набережна, Оксеничу В. О.,Хілько Н. О.

4. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Веселкова,  Харченку В. П.

5 Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Центральна, Макогон Н. В.

                                    Внесення змін до рішення міської ради — 3

6. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 09.02.2016    № 77-VII «Про надання згоди на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування будівель навчально-виховного комплексу,розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Поповича,2, «Богодухівському спеціальному навчально-виховному комплексу» Харківської обласної ради (III сесія VII скликання

7.Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 31.08.2016 № 239-VII  «Про надання згоди на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Третяківська,46 Сергієнко О. А., Сергієнку М. М., Сергієнку О. М.»(XI позачергова сесія VII скликання)

8. Про внесення змін до рішення виконавчого   комітету Богодухівської міської ради від 23.01.1996 № 20 «Про передачу присадибної земельної ділянки гр.Тур Л.В.,що знаходиться по пер. Руднєва №4

 Надання дозволу на розробку проекту щодо зміни цільового призначення земельної ділянки -1

9. Про надання згоди на зміну цільового призначення земельної ділянки «із земель для розміщення  та експлуатації об’єктів та споруд телекомунікацій» в землі «для розміщення та експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» розташованої за адресою:м.Богодухів, вул.Оверченка, за рахунок земель  комунальної власності територіальної громади 

 Включення до переліку продажу земельних ділянок-1

10. Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, для обслуговування нежитлової будівлі- магазину, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Незалежності

                                  Проект землеустрою земельної ділянки з подальшою передачею в оренду-1

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з подальшою передачею в оренду, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Cуворова, Піднебенній І. М.

                            Скасування рішення міської ради -1

12. Про скасування  рішення  Богодухівської міської ради  14.12.2012 №1110 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, шо посвідчують право власності на земельну ділянку, розташовану за адресою: с.Семенів Яр,вул.Костянтиніка, Білоус Н. І.( XXVI сесія VI скликання)

                            Проект землеустрою земельної ділянки -2

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:с.Семенів Яр, вул.Костянтинівка,( ділянка № 1) та дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Костянтинівка,(ділянка № 2) Білоус Н. І.

14.Про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.1-го Травня, Ларіонову. Ю.М.

 Припинення договору оренду земельної ділянки-2

15. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки, розташованої за адресою: с.Мусійки  вул.Поповича, Чумаченку І. М.

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки, розташованої за адресою: с.Москаленки,  вул.Москаленки,20А , Лукашовій Г. Г.

Затвердження детального плану території-1

17. Про затвердження детального плану території в межах міста Богодухова  по вул.Зарічна

Продаж земельної ділянки -1

18. Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади  із земель житлової та громадської  забудови, що надана в оренду Яковлеву В. Л.   для обслуговування нежитлової будівлі (магазину), яка розташована за адресою: м.Богодухів,  пл.Незалежності,

                        Затвердження проекту відведення зем.ділянки -1

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування нежитловії будівлі розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Моргунова,23Б

                         Затвердження проекту відведення, перадача у власність зем.ділянки -1

20. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Лісова, Білій Н. Ф.  ”

Розробка детального плану території -1

21. Про розробку детального плану території розташованого в межах міста Богодухова: пров.Садовий,вул.Дем’янівська 

                   Згода на поділ земельної ділянки-1

22. Про надання згоди Богодухівської міської ради на поділ земельної ділянки, що розташована за адресою:м.Богодухів,пл. Незалежності 20/3