Земельні питання

Переглядiв: 88

1 Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Гомолка,31,  Гарбуз Л. П.

2Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.8-го Березня,8,  Давиденко М. І.

3. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Зарічна,7,  Івановій Л. М.  

4. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Загорулька,48,  Таранцовій Н. П., Люботі В. А.,Тараненко Н. Г.

5. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Ударний,3,  Напрієнко Л. М.

6. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Центральна,133,  Попкову С.В. 

7.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Мічуріна,15,  Слісаренку О.Б.  

8.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Москаленки,вул.Москаленки,39 ,  Смородському Д. І.   

9.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Каразіна,18,  Твердохлібу П. М.

10.Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Семенів Яр,вул.Сонячна,57, Воскобойник О. О., Богодухівській міській раді 

11 Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Мічуріна,15,  Заіцу Олександру Васильовичу              

                                              Внесення змін до рішення міської ради — 1

12.Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 31.08.2016 № 244-VII «Про надання  згоди на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Оверченка,44А,Черніговій Катерині Петрівні» (XI позачергова сесія VIскликання) 

                 Включення до переліку продажу земельних ділянок-1

13.Про включення до переліку земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, призначених для продажу його власникам, земельної ділянки, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, для обслуговування нежитлової будівлі- магазину, розташованої за адресою: с.Семенів Яр,  вул.Сонячна,26/1

                                 Проект землеустрою земельної ділянки -2

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення додаткової земельної ділянки для існуючого спортивного майданчика для встановлення огорожі та опорних стовпів, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.Театральна, Дитячо-юнацькій спортивній школі Богодухівської районної ради

15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для оcобистого селянського господарства, розташованої за адресою: с.Паляничники, (в межах населеного пункту) Пилипцю В. В.                               

                                     Проект землеустрою земельної ділянки з подальшою передачею в оренду-4

16.Про наданнядозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і спорудз подальшою передачею  в оренду,за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади , розташованої за адресою:с.Мусійки, вул.Харківська,167А,Михайлюченко Л. В..

17.Про наданнядозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення тимчасових  споруд (провадження підприємницької діяльності) з подальшою передачею  в оренду, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Поповича, комунальному підприємству «Богодухівжитло»

18. Про наданнядозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення тимчасових  споруд (провадження підприємницької діяльності) з подальшою передачею  в оренду, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Пушкіна, комунальному підприємству «Богодухівжитло»

19. Про наданнядозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення тимчасових  споруд (провадження підприємницької діяльності) та влаштування автобусної зупинки з подальшою передачею  в оренду, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська, комунальному підприємству «Богодухівжитло»

                        Затвердження проекту відведення, перадача у власність зем.ділянки -7

201.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Кленівський,16, Клочко Л. О. 

21.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: с.Мусійки, пров. Благовіщинський,8, Михайленко І. П.

22. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Млинова,16 , Мусіну Р. А.

23. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Зарічна,5, Саранчі А. В.

24. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.8-го Мехкорпусу,8 , Світличному Є. І.

25. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Григорія Сковороди,17, Семенюк л. В., Семенюку С. В.

26. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража , розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Оверченка, Сластін Т. М.

                      Надання в оренду земельної ділянки-1

27. Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування тимчасової споруди (цільове призначення-комерційна діяльність), за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади, розташованої за адресою:  м.Богодухів, вул.Центральна, Бережному К. С.

                    Затвердження детального плану території-1

28.Про затвердження детального території в межах м.Богодухова: вул.Оверченка –вул.Харківська, пров.Харківський Богодухівської міської ради Харківської області.