Земельні питання

Переглядiв: 141

     

ПЕРЕЛІК

 рішень із земельних питань, що виносяться на розгляд LVII СЕСІЇ VІ СКЛИКАННЯ  Богодухівської міської ради від 10.07.2015.

                                       Скасування рішення міської ради -1

1.Про скасування рішення Богодухівської міської ради від 14.12.2012 № 1109-VI  «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)  та складання документів ,що посвідчують право власності на присадибну земельну ділянку, розташовану за адресою:  м.Богодухів вул.Пархоменка,12, гр.Алфер’євій Г.. Г.  » (XXVI сесія VIскликання).

Внесення змін до рішення міської ради-2

2.Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 20.03.2015 №2157–VI «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с. Семенів Яр, вул.Шкілька,37, гр.Григоровій Г.П.»(LIII сесія VI скликання).

3. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 09.07.2008 №1336–VI «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої в м.Богодухові по вул.Млиновій, комунальному підприємству«Богодухіввода»(XXVсесіяVскликання).

 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для                отримання кадастрового номера  — 12

4.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. 17 Партз’їзду,45, гр.Аліксійчуку.В.

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Свердлова,30,  гр. Балицькій Л. П .

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.Круглий,9, гр.гр. Ворожбі  Н. К., Івановій Л. М.,Таран Т. М. .

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Піщана,10,  гр. Назаренко Д. Р.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Радянська,22, гр. Супруну М. А.

9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров. Чалого,6, гр.Бастіон Т. О.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Пархоменка,12,  гр.Алфер’євій Г.Г.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Пролетарська,39, гр.Близнюку В.П.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо      встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Третяківська,27,  гр.Мусієнко В. С.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Лозівська,10,  гр.Рудевській Л. П..

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Артема,36,      гр.Вірич С. Г.

15.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських                                будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Котовського,32, Мосякіній К. М, Богодухівській міській раді

                                Припинення дії договору оренди-1                                                                                                                                                                                

16. Про  припинення дії договору оренди земельної ділянки, розташованоїза адресою:                   м.Богодухів, вул.Пролетарська, 37, гр. Коваль В. А .

Розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки – 4

17.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Зарічна, гр.Алфер’єву В. Ю .

18.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  обслуговування нежитлових будівель (зерносклади), з подальшою передачею в оренду, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Леніна,215/1, гр. Гриненку І. Є.

19.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  обслуговування нежитлової будівлі (зерносклад ), з подальшою передачею в оренду, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Леніна,215, гр. Дехтярю С. В.

20.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Привокзальна Слобідка,63, гр. Бєсєдіній Антоніні Василівні  

                            Продовження договору оренди -1

 21.Про продовження договору  оренду землі для обслуговування   нежитлової будівлі, розташованої  за адресою: м. Богодухів вул. Харківська,99Д, гр. Гапоненко Т. М.

Затвердження проекту землеустрою, передача у власність -3

22. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва, обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади розташованої  за адресою: м.Богодухів, пров.Ломоносова,10,  гр.Падалці О. Г.

23. Про передачу у власність земельної ділянки для  обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади розташованої  за адресою: м. Богодухів, вул.Пушкіна,35-А,  гр.Тимченко Г. П.

24. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража  за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади розташованої  за адресою: м. Богодухів, вул. Оверченка,  гр.Дерегусу Р. М.

                                                   Про продаж земельних ділянок -1

 25.  Про продаж забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади несільськогосподарського призначення, що надана в оренду гр.Книшу С. В.  для обслуговування  будівлі магазину, яка розташована за адресою: м.Богодухів,  пл.Кірова,38.