земельні питання

Переглядiв: 396

Про скасування рішень виконавчого комітету  -2

 1. Про скасування рішення виконавчого комітету Богодухівської міської ради « Про надання земельної ділянки під будівництво гаражу для двох автомашин по пл. Комсомольській №5 в м. Богодухові гр. Сакуну Валерію Олексійовичу»
 2. Про скасування рішення виконавчого комітету Богодухівської міської ради « Про виділення земельної ділянки по провулку Жовтневому  для будівництва житлового будинку та господарських будівель гр.  Білашу Анатолію Михайловичу»

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою -7

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Харківська,10, гр. Коржу Ігорю Володимировичу.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої  за адресою:м.Богодухів  вул. Шевченка, 143,  гр. Вишинській Тамарі Олексіївні
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:   м. Богодухів    пров. 8-го Мехкорпусу,7    гр. Світличному Євгенію Івановичу.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу, розташованої за адресою:   м. Богодухів пл.Бурлаки ,5,  гр. Сакун Валентині Семенівні.
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:   м. Богодухів    пров. Жовтневий,  гр. Білашу Ігорю Анатолійовичу.
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під кладовище, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул. Пушкіна, КП «Богодухівжитло».
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення обладнання топкової, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров. Лікарняний,ТОВ  «Котельні лікарняного комплексу».

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою –7

 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів,          вул.Петровського,34,  гр. Ільченко Тетяні Анатоліївні.
 2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Артема, 11, гр. Таратушці Людмилі Іванівні
 3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Мічуріна, 5 , гр. Куці Софії Петрівні, Куці Анатолію Іллічу.
 4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Третяківська, 22, гр.Гриненку Віталію Олександровичу.
 5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Третяківська, 4,  гр.Колісніченко Тамарі Павлівні.
 6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення    меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів,       пров. Варанкіна , 25, гр. Рябці Олександрі Яковлівні.
 7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м. Богодухів,             пров.Краснокутський ,9 , гр. Любченко Надії Василівні.

                                                                  Надання в оренду земельних ділянок – 3

 1. Про надання в оренду земельної ділянки  обслуговування будівлі магазину, розташованої за адресою: м. Богодухів , площа Кірова,36 гр. Кузьменку Роману Михайловичу
 2.  Про надання в оренду земельної ділянки  обслуговування  нежитлової будівлі , розташованої за адресою: м. Богодухів, вул.Харківська 99Д, гр. Гапоненко Тетяні Миколаївні.
 3. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Богодухів  пл.Кірова,20

Затвердження проекту землеустрою та передача ділянки у власність – 2

 1. Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої за адресою м.Богодухів    пров. 8-го Мехкорпусу, гр.  Давиденку Олександру Миколайовичу.
 2. Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої за адресою м.Богодухів  вул.Заводська,92,  гр. Москаленку Андрію Олексійовичу.

 

Про внесення змін до рішень міської ради  – 1

 1. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради  від 13.12.2013 р. № 1659-VI » Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування майнового комплексу, який розташований за адресою: м. Богодухів,     пров.Лікарняний,3Б, Богодухівський район «(ХLI сесії VI скликання).

Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення -1

 1. Про продаж  забудованої земельної ділянки комунальної власності територіальної громади несільськогосподарського призначення, що відведена гр. Трушу Олександру Станіславовичу, для обслуговування будівлі магазину  що розташована за адресою:               м.Богодухів, вул. Леніна ,3.

Включення до переліку земельних ділянок  під об’єктами нерухомого майна, призначених  для продажу його власникам – 2

24.    Про включення до переліку земельних ділянок  під об’єктами нерухомого майна ,призначених для продажу його власникам,земельної ділянки несільськогосподарського призначення, для обслуговування нежитлової будівлі (магазину), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Чапаєва,12.

25.   Про включення до переліку земельних ділянок  під об’єктами нерухомого майна ,призначених для продажу його власникам,земельної ділянки несільськогосподарського призначення, для обслуговування нежитлової будівлі (складу), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Оверченка, 36.