Земельні питання

Переглядiв: 75

 Про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою зем.ділянки- 4

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої  за адресою:м.Богодухів, вул.Українська,52А, Шпінді М. М., Шпінді В. П.

2.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення індивідуального садівництва, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.8-го Мехкорпусу,Новікову А. К.

3.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд , розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська, Леонтьєву С. М.                                    

4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:м.Богодухів, вул. Третяківська,30, Богаєнко О. Т.

Кадастровий номер -11

5. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:      м.Богодухів, пров.Короленка,13, Гомі В. І.

6. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  м.Богодухів, пров.Кленівський,10, Оксенич Л. П.

7.  Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  м.Богодухів, пров.Ударний,18, Каптан К. І.

8. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  м.Богодухів, вул,Грайворонська,46,Дмитренко Н. П.

Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  м.Богодухів, вул.Історична,24, Лєпєкіній В. В.

10. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул,Слобожанська,30,Євдокімовій М. М..

11. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул,Замісцева,41, Дробот С. О.

12. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул,Гомолка,27, Закутній Ю.Б.

13. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул,Охтирська,47,Бабенку С. В.

14. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою:  м.Богодухів, вул.Ломоносова,91,Стельмах В. І., Яременко Г. Л.

15. Про надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул,Шкільна,13А, Христенко М.  С.

  Затвердження  тех документації ,передача у власність-1

 16. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Третяківська,60 , Пивоваровій М.  Г.

Затвердження проекту передача у власність -2

17. Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: с.Мусійки, вул.Харківська, Шевцову Василю Васильовичу

18.   Про передачу у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Чкалова,10,Яковенко К. Г.

                           Внесення змін до рішення сесії -1

19. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 20.03.2015 № 2161-VI   «Про включення до переліку продажу земельних ділянок під об’єднання нерухомого майна,несільськогосподарського призначення,земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі(прохідної), розташованої за адресою:м.Богодухів, вул. Котовського,4»   (LII  сесія VI скликання).