buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

«ЗДОРОВ’Я — НЕОБХІДНИЙ АТРИБУТ УСПІШНОЇ ЛЮДИНИ»

Щороку на початку грудня в Україні відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІД. Так, у Богодухівському районному центрі зайнятості 02 грудня  2016 був проведений семінар «Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху», на якому були присутні 15 громадян з числа безробітних та запрошені соціальні партнери служби зайнятості: Богодухівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (фахівець Кононенко О.М.).

Під час заходу безробітні громадяни були поінформовані  про способи передачі даної хвороби та захист від неї. Кононенко О.М. пояснила присутнім про те, де і як можна пройти обстеження на СНІД, пояснила про конфіденційність такої інформації та  розповіла про ситуацію в Богодухівському районі по рівню захворюваності на цю хворобу та про її прояви, небезпеку і загрозу подальшому здоров’ю та життю людини.

Захід проводився з метою надання інформації щодо здорового способу життя, пропаганди здорового способу життя серед безробітних, як одного із способів сприяння власному працевлаштуванню, оцінки ситуації в регіоні щодо певних видів захворювань та профілактичні засоби їх попередження