internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 302

ЗБУДУЄМО ХРАМ РАЗОМ

Дорогі брати і сестри!

 

Назва нашого рідного міста – Богодухів — пов’язана з першою побудованою у цій місцевості церквою – Бога Духа Святого, яка була відома вже у 1667 році. Впродовж кількох віків місто гідно підтверджувало свою назву. На початку XX століття тут діяло 5 парафіяльних храмів і 2 – у Свято-Троїцькому жіночому монастирі, а у центрі міста, приблизно в районі нинішнього меморіалу Слави, велося спорудження ще одного величного храму – Святителя Миколая.

У першій половині минулого століття, в часи розгулу войовничого атеїзму, всі древні храми нашого міста були знищені. Їх стіни зрівняли з землею за допомогою вибухівки, цінності розграбували, а дзвони відправили на потреби індустріалізації. Сьогодні, проїжджаючи Богодуховом, подорожньому немає на чому зупинити око.

В незалежній Українській державі втрачена духовність поступово відроджується. Перед нашим поколінням, перед людьми, які вважають себе патріотами рідної землі, віри і народу, стоїть складне завдання реабілітувати вчинки попередників. Найпершою справою має стати спорудження деревяного Свято-Духівського храму, адже дерево — це символ духовного єднання поколінь. Цокольну частину храму вже збудовано. Щоб повністю звести цю святиню, сподіваємося на вашу, православні брати і сестри, фінансову та молитовну допомогу. До кінця лютого треба доставити першу партію деревяних колод, що виготовляються із карпатської смереки. Всього ж потрібно 645 кубічних метрів обробленої деревини.

Кошти можна перерахувати на рахунок у ПРИВАТБАНКУ ЄДРПОУ: 37346250 р/р 26009060815448 МФО банк 351533 з поміткою «Збудуємо храм разом».

Ваша жертва на спорудження храму – це ваша вдячність Богові за життя, що Він подарував.

Хай допомагає вам у всьому Божий Дух, який витає над нашим містом!

Спаси вас, Господи, за вашу щедрість!

                                                                            

Настоятель Свято-Покровського і

Свято-Духівського храмів

м.Богодухова протоієрей о.Стефаній

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.