302 Found

Found

The document has moved here.

Заходи присвячені Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України

23 серпня 2019 року працівники та члени депутатсько корпусу Богодухівської міської ради , учасники бойових дій, представники трудових колективів підприємств, організацій, установ та закладів, учнівська молодь взяли участь у заходах, присвячених Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України.

Під час святкування, біля погруддя Т.Г.Шевченку в урочистій атмосфері було піднято прапор України. Саме цього дня юнаки та дівчата нашого міста отримали свої паспорти, також зі словами привітання до учасників зібрання звернулася вчитель Назеренко О.Л.

Святкування продовжили учні Богодухівської ЗОШ №2. Вони пронесли містом головний символ держави – прапор України, а молодь нашого міста взяла участь у святковому флеш-мобі, до якого залучилися усі охочі.