Заходи присвячені Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України

23 серпня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб, працівники та члени депутатсько корпусу Богодухівської міської ради, учасники бойових дій, представники трудових колективів підприємств, організацій, установ та закладів, учнівська молодь взяли участь у заходах, присвячених Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України.

Під час святкування, біля погруддя Т.Г.Шевченку в урочистій атмосфері було піднято прапор України. Саме цього дня юнаки та дівчата нашого міста отримали свої паспорти.

Після завершення урочистої частини всіх учасників було запрошено до покладання квітів до пам’ятного знаку борцям за свободу та незалежність України.