Заходи до 207-річчя з дня народження Т. Шевченка

На початку весни Богодухівська громада за доброю традицією, яка передається із покоління до покоління, щорічно вшановує світлу пам’ять Кобзаря — великого поета, генія українського народу, який зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства.
9 березня, у 207 річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбулися заходи в яких разом з громадськістю міста та району взяв участь Богодухівський міський голова Володимир Бєлий.
Пам’ять «пророка української нації» вшанували урочистою ходою та покладанням квітів до пам’ятника. Лунали пісні, вірші Тараса Шевченка, слова про долю поета, долю сучасної України, її відродження, як незалежної

держави.