buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Майстер-клас «Вгадай професію»

10 червня 2019 року фахівці Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості  організували та провели для вихованців Комунальної установи Богодухівський дитячий будинок-інтернат інтерактивний профорієнтаційний захід «Вгадай професію». Діти провели цікаву мандрівку у світ професій, отримали корисну інформацію та дізналися про різні професії. Пограли в ігри: «Назви професію», «Де я був?», «Хто що робить», «Назви за описом», «Пантоміма». Побували художниками, співаками, танцюристами.
Безробітна, яка перебуває на обліку в Богодухівській районній філії ХОЦЗ та має досвід роботи за професією швачка, провела майстер-клас для дітей інтернату з пошиття  деяких деталей до одягу. Захід відвідали 50 дітей.