buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Завітала у садочок Осінь-чарівниця…

І не сама завітала, а разом з нею завітали 11 маленьких чарівниць, які прагнули вибороти право називатися найпершою помічницею Осені. Так, 26 жовтня у ДНЗ №9 «Берізка» відбулося осіннє свято у досить незвичному форматі під назвою «Міс Осінь-2017». 11 дівчаток старшої групи змагалися за корону і титул Міс Осені. 20 хлопчиків за них впалко вболівали. А старші члени сімей демонстрували всі свої таланти і креативність, щоб допомогти своїм донечкам.

Дівчатка, як справжні дорослі конкурсантки, представляли себе і свої вміння бути і артистками, і господинями: тут і дефіле, і впізнавали на дотик і на смак овочі, і вправно змотували клубочки ниток. Тата і мами допомагали своїм красуням: збирали цукерки із закритими очима. Та, мабуть, найбільше вразив журі і всіх присутніх конкурс нетрадиційного вбрання з підручного матеріалу! Наші дівчатка (з допомогою чарівних умілих рученят їхніх матусь) заслуговували, щоб пройтись у своїх платтях найвідомішими подіумами світу! Це і плаття з паперу, із пакетів, з одноразових тарілочок і ложок, з обгорткового паперу, з аркушів глянцевих журналів і з надувних кульок. Всі присутні дійсно отримали справжню естетичну насолоду.

Перед журі, до складу якого входили і представники педколективу, і батьки,  постало найскладніше питання: як обрати найкращу серед найкращих? Та за сумою балів перемогу і титул міс Осінь-2017 отримала Уляша Мелюх, майбутній водій фури, як зазначила вона у самопрезентації.

Хочеться сказати слова глибокої вдячності всім батькам, які вклали душу і серце у підготовку своїх учасниць за те, що вони так відповідально ставляться до виховання і розвитку дітей, а також вихователю старшої групи Штих Н.О. та музичному керівнику Нестеренко О.А. за яскраве втілення творчого задуму і музичне оформлення свята!