internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 71

Завітала у садочок Осінь-чарівниця…

 І не сама завітала, а разом з нею завітали 11 маленьких чарівниць, які прагнули вибороти право називатися найпершою помічницею Осені. Так, 26 жовтня у ДНЗ №9 «Берізка» відбулося осіннє свято у досить незвичному форматі під назвою «Міс Осінь-2017». 11 дівчаток старшої групи змагалися за корону і титул Міс Осені. 20 хлопчиків за них впалко вболівали. А старші члени сімей демонстрували всі свої таланти і креативність, щоб допомогти своїм донечкам.

Дівчатка, як справжні дорослі конкурсантки, представляли себе і свої вміння бути і артистками, і господинями: тут і дефіле, і впізнавали на дотик і на смак овочі, і вправно змотували клубочки ниток. Тата і мами допомагали своїм красуням: збирали цукерки із закритими очима. Та, мабуть, найбільше вразив журі і всіх присутніх конкурс нетрадиційного вбрання з підручного матеріалу! Наші дівчатка (з допомогою чарівних умілих рученят їхніх матусь) заслуговували, щоб пройтись у своїх платтях найвідомішими подіумами світу! Це і плаття з паперу, із пакетів, з одноразових тарілочок і ложок, з обгорткового паперу, з аркушів глянцевих журналів і з надувних кульок. Всі присутні дійсно отримали справжню естетичну насолоду.

Перед журі, до складу якого входили і представники педколективу, і батьки,  постало найскладніше питання: як обрати найкращу серед найкращих? Та за сумою балів перемогу і титул міс Осінь-2017 отримала Уляша Мелюх, майбутній водій фури, як зазначила вона у самопрезентації.

Хочеться сказати слова глибокої вдячності всім батькам, які вклали душу і серце у підготовку своїх учасниць за те, що вони так відповідально ставляться до виховання і розвитку дітей, а також вихователю старшої групи Штих Н.О. та музичному керівнику Нестеренко О.А. за яскраве втілення творчого задуму і музичне оформлення свята!

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.