Застраховані особи отримали 7,2 млрд грн лікарняних і декретних у І півріччі

Упродовж січня–червня Фонд соціального страхування України профінансував надання матеріального забезпечення застрахованим особам на суму понад 7,2 мільярди гривень. Виплати отримали близько 1,4 мільйони працюючих українців.

За оперативними підсумками І півріччя 2020 року видатки на матеріальне забезпечення зросли на 862 мільйони, або 13,6% порівняно з тим же періодом минулого року.

У звітному періоді Фонд направив:

● на фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності, у тому числі, в разі ізоляції від COVID-19 – 4,93 млрд грн;

● допомог по вагітності та пологах – 2,27 млрд грн;

● допомог на поховання – 0,02 млрд грн.

Нагадаємо, ФССУ перевів фінансування лікарняних і декретних у оперативний режим – станом на сьогодні Фонд здійснює фінансування заяв-розрахунків на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам упродовж одного робочого дня.

Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України