internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 22

Засідання районної методичної студії

Відповідно до плану роботи сектору освіти райдержадміністрації у Богодухівському ДНЗ № 5 «Ялинка» відбулося засідання районної методичної студії керівників та вихователів груп старшого дошкільного віку ЗДО та НВК під керівництвом методиста сектору освіти Педан Л.О.

Учасники студії переглянули комплексне заняття з мовленнєвого розвитку Квест «Стежинкою добра» (вихователь Багнюк О.В.), учасниками якого були і батьки вихованців. Вихователь-методист Білоус Л.С. провела з педагогами методичний квест «Новітні підходи до розвитку мовлення дітей дошкільного віку» Завідувач закладу Нечай Л.Г. презентувала досвід роботи закладу «Педагогіка партнерства як один із факторів ефективної взаємодії учасників освітнього процесу. Інноваційні технології в закладі дошкільної освіти – сучасний погляд на навчання дітей. Освіта для сталого розвитку – технологія формування сучасного погляду на життя у дітей дошкільного віку».

Також у роботі студії взяли участь заступник міського голови Мальована О.А., директор ліцею № 3  Свінченко І.А. та заступник директора ліцею Загорулько Т.М.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.