Засідання постійних депутатських комісій міської ради

Інформація головного бухгалтера Дереведмедь Т.В. на засідання комісії з питань бюджету

26 березня  2013 року   секретар Богодухівської міської ради Зіньковська З.М. провела засідання постійних депутатських комісій міської ради шостого скликання. На засіданнях розглянуто та обговорено  14 проектів рішень порядку денного XXХ сесії Богодухівської  міської ради VI скликання, запланованої на 29березня 2013 року.

Явка депутатів міської ради була високою та відзначена їх налаштуванням на ефективну і плідну роботу. Депутати внесли багато конструктивних пропозицій, спрямованих на поліпшення соціально-економічного розвитку міста та   наповнення міського бюджету та внесення змін до бюджету міста.  Також мова йшла про необхідність оптимізації роботи житлово-комунального господарства, забезпечення контролю за дотриманням правил благоустрою, забезпеченням чистоти і порядку, покращення стану екології міста. Жваве обговорення проходило навколо питань врегулювання земельних відносин, покращенню ефективності використання земельних ресурсів.

Засідання постійної депупутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу , комунальної власності, будівництва та ЖКГ

Засідання ПДК з питань агропромислового компексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології

Звіт про хід виконання програми реформування і розвитку ЖКГ інформує провідний спеціаліст міської ради Моргун Л.М.

Засідання постійної депутатької комісії з гуманітарних питань

Під час роботи комісії