internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 31

Засідання клубу

27 січня 2020 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання учнівського клубу «Школа професій». Тема засідання – «Професія поліцейський» та «Як орієнтуватись у світі професій».

Розпочала засідання голова клубу «Школа професій» Філіпова Олена Володимирівна, яка ознайомила присутніх із планом роботи клубу, темою засідання та представила запрошених гостей: старшого інспектора зв’язку Богодухівського відділу поліції ГУНП в Харківській області капітана поліції Цілюрік Івана Олександровича та інспектора сектору моніторингу Богодухівського відділу поліції ГУНП в Харківській області старшого лейтенанта поліції Губаренко Анну Юріївну.

Представники поліції розповіли учням, хто такий поліцейський, в яких підрозділах вони працюють, які завдання виконують, про особливості спецзасобів та з чим стикаються правоохоронці кожен день. Познайомили членів клубу «Школа професій» з професією слідчих, оперуповноважених, дільничних офіцерів та інспекторів поліції та розповіли про умови вступу до ВНЗ внутрішніх справ.

Учні із зацікавленістю слухали виступаючу та задавали питання. Деякі висловлювали бажання в майбутньому поповнити ряди працівників поліції, а тому цікавились умовами праці. Їх цікавило не лише навчання та курсантське життя, а з чим доводиться найчастіше стикатись правоохоронцям у своїй роботі. Розпитували і про найпоширеніші види злочинів, які скоюються на території району, за що найчастіше притягують до відповідальності підлітків та які злочини найпоширеніші серед молоді.

Голова клубу «Школа професій» Філіпова О.В. проінформувала учнів про різні професії, їхні ролі і значення для суспільства, потреби в таких кадрах, умови їхньої праці і вимоги, що потрібно знати для того, щоб «вдало» вибрати професію, ознайомила членів клубу із соціальними послугами, які надає служба зайнятості молоді, обговорила умови  вибору майбутньої професії, розглянула сучасний ринок праці, презентувала робітничі професії та Харківський центр професійно-технічної освіти ДСЗ.

По завершенню зустрічі співробітник поліції подякували учням-членам клубу за увагу, нагадали про правила поведінки в громадських місцях, про заборону розпиття алкогольних напоїв та куріння в громадських місцях та зазначила, що у разі виникнення будь-яких питань вони завжди можуть звернутись за допомогою до Богодухівського відділу поліції.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.