internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 31

Засідання Центру «Успішна жінка»

   13 серпня 2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання Центру «Успішна жінка». Тема засідання – «Одяг ділової жінки».

      Провела засідання відповідальна за роботу Центру «Успішна жінка» Філіпова Олена Володимирівна, яка ознайомила присутніх із темою засідання Центру та розповіла про основні вимоги до зовнішнього вигляду ділової жінки,
на проекторі було показано приклади одягу ділової жінки, зачісок, прикрас, макіяжу та парфум.

      Олена Володимирівна зазначила: «Уміння одягатися – це наука і мистецтво, і якому потрібно вчитися та постійно вдосконалюватися. Для ділової жінки це вміння особливо важливе, адже від того, яке враження вона справляє, неабиякою мірою залежить ставлення відвідувачів, клієнтів, співробітників і партнерів до неї самої і до установи вцілому».

       Отже, щоб мати успіх і професійно виконувати свою роль, потрібно й виглядати відповідно. Присутні під час засідання почерпнули для себе багато нового і потрібного.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.