Засідання Центру «Успішна жінка»

19 листопада 2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання Центру «Успішна жінка». Тема засідання – «А ви дотримуєтесь цих 10 правил ділового етикету?».

Більшість сприймає етикет як щось архаїчне, вважаючи, що за ним стоять надумані правила і церемонії, які тільки ускладнюють життя, — ми ж і так знаємо, що не треба витирати руки об скатертину. Але, на жаль, елементарних знань недостатньо — особливо для людей, які будують кар’єру, планують просувати себе і свій бізнес. На засіданні Центру «Успішна жінка» було розглянуто 10 правил ділового етикету:

1. Привітання: хто вітається першим?
  2. Правильний потиск рук;
  3. Будьте готові до small talk;
  4. Як відрекомендуватися?;
  5. Етикет під час прощання;
  6. «Переговорний» етикет;
  7. Як зустріти іноземних гостей?;
  8. Уміння слухати співрозмовника;
  9. Телефонна ввічливість;
  10. Дрес-код ділової людини.

Знання правил ділового етикету допоможе безробітним жінкам вдало зарекомендувати себе на робочому місці, і вибудувати правильні відносини на роботі. Уміння гідно тримати себе, чітко висловлюватися, ненав’язливо обходити конфліктні ситуації і привабливо виглядати необхідно для успішної людини. Сподіваємося, що перераховані вище правила допоможуть вам успішно влитися в колектив і провести безліч вдалих угод.