302 Found

Found

The document has moved here.

Засідання Центру «Успішна жінка»

10 вересня 2019 ороку у Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості  провели чергове засідання Центру «Успішна жінка».

Провела засідання начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ Олена Філіпова, яка ознайомила присутніх із темою зустрічі:  «Ділова жінка: правила бізнес – етикету та поводження, створення іміджу».

Всі запрошені на зустріч мали змогу обговорити правила бізнес-етикету для жінки, як має поводитися ділова жінка, щоб влаштуватися на престижну роботу, як ділова жінка має вести розмову. А також ознайомилися  з темами ефективного поєднання домашніх та професійних справ, поділитися власним досвідом у питаннях виховання дітей, правильної комунікації з оточуючими.

Олена Володимирівна зазначила: «Бізнес –етика – це ваше уміння створити відчуття значущості в іншої людини, навіть якщо вона в простій уніформі, а ви – в смокінгу».

Отже, щоб мати успіх і професійно виконувати свою роль, потрібно й виглядати відповідно та знати правила бізнес-етикету. Присутні під час засідання почерпнули для себе багато нового і потрібного.