internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 41

Зареєструвати Громадську організацію можна

  звернувшись до Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 

Відповідно до наказу Міністерства Юстиції України від 17.06.2016 року №1717/5 «Про затвердження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань», місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Місцеві центри) здійснюватимуть прийняття та видачу документів щодо державної реєстрації громадських формувань, як фронт-офіси. Таким чином полегшують доступ громадян до адміністративних послуг.

Тож відповідні головні територіальні управління юстиції виконуватимуть функції з державної реєстрації громадських об’єднань, їх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та об’єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, місцевих організацій роботодавців та їх об’єднань, з підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання.

Передбачається, що державна реєстрація може проводитись за заявою заявника шляхом звернення до фронт-офісів, тобто до центрів надання адміністративних послуг, утворених відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», що забезпечують прийняття та видачу документів під час державної реєстрації.

Така ж процедура проходження реєстрації передбачена і шляхом звернення до Місцевих центрів

Враховуючи викладене, для подання заяви щодо проведення державної реєстрації та внесення змін у відомості громадських формувань, які не мають статусу юридичної особи, слід звертатись до фронт-офісів – тобто до Місцевих центрів чи до центрів надання адміністративних послуг, утворених відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги».

Для зареєстрування чивнесення змін у відомості громадських формувань можна подати документи до Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який розташований за адресою: Харківська область м. Богодухів вул. Покровська, 5. Тел. (05758) 3-01-82, (05758) 3-03-25

 

 

В.о. директора

Богодухівського МЦ

з надання БВПД                                                                           Бородавка А.І.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.