Зарахування переплати в рахунок авансових внесків

ДПС України Листом від 01.04.2013 року №4420/6/15-14-15-13 повідомила, що сплату грошових зобов’язань або погашення податкового боргу платника податків з відповідного платежу може бути здійснено також за рахунок надміру сплачених сум такого платежу (без заяви платника) або за рахунок помилково та/або надміру сплачених сум з інших платежів (на підставі відповідної заяви платника) до відповідних бюджетів.

Якщо платник податку на прибуток має надміру сплачені грошові зобов’язання з цього податку, то таку переплату може бути зараховано у сплату щомісячних авансових внесків на підставі поданої платником відповідної заяви про таке зарахування.