buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

ЗАНЯТТЯ В ШКОЛІ ПРАВОВОЇ ОСВІТИ

21 липня 2017 року в приміщенні Богодухівської міської ради В.о. начальника відділу представництва Богодухівського МЦ з НБВПД Ковалем Володимиром Володимировичем на виконання Програми безоплатної правової допомоги населенню Богодухівського міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 20 жовтня 2016 року, було проведено заняття в школі правової освіти для депутатів Богодухівської міської ради на тему «Права та обов’язки депутатів міської ради та їх помічників».
В заході взяли участь депутати та посадові особи Богодухівської міської ради.