internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /gshb999.txt on this server.
Server unable to read htaccess file, denying access to be safe

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Переглядiв: 68

Шановний споживач електричної енергії!

 

  Кабінетом Міністрів України до «Правил користування електричною енергією для населення», затверджених Постановою № 1357 від 26 липня 1999 року внесені зміни в звязку з чим АК “Харківобленерго” змінює методику проведення розрахунків за послуги спожитої електричної енергії. 

Розрахунковим періодом для встановлення розміру оплати спожитої електричної енергії є календарний місяць. При цьому зняті енергопостачальною організацією дані про покази засобу обліку в інший день вважаються вихідними даними для визначення показів засобу обліку на перше число календарного місяця шляхом додавання (віднімання) середньодобового споживання, помноженого на кількість днів (діб) між датою зняття показів та першим числом календарного місяця.  Середньодобове споживання визначається виходячи з даних про покази засобу обліку, зафіксовані між двома послідовними зняттями, та кількості днів між цими зняттями показів.

      Платіжний документ, який виписується енергопостачальником, формується за обсяг електричної енергії, спожитий протягом календарного місяця.

 

Зауважуємо, що на перехідному етапі Ви отримали рахунок в якому відображено нарахування з дати останнього контрольного зняття показань приладу обліку за Вашою адресою до 30 жовтня 2016 року.

 

 

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.