internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 75

За попередню добу в Україні зафіксовано 588 нових випадків коронавірусу

Це новий антирекорд, який пов’язаний з тим, що українці нехтують протиепідемічними рекомендаціями МОЗ.
Якщо ситуація буде погіршуватися, міністерство рекомендуватиме посилення карантину. Це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.
«Сьогодні в нас рекорд за кількістю людей, які одужали, – це 602 особи, але з іншого боку – антирекорд, оскільки маємо 588 нових випадків COVID-19. Ще раз хочу звернутися до всіх українців: пом’якшення карантину чітко регламентує протиепідемічні заходи. Це користування засобами індивідуального захисту, масками, респіраторами, антисептиками, дотримання соціальної дистанції тощо. Всі ці заходи розроблені провідними фахівцями нашої країни. Якщо не дотримуватися цих рекомендацій, можемо отримати зростання кількості захворілих і, як наслідок, МОЗ буде рекомендувати введення додаткових заходів», — підкреслив Максим Степанов.
За словами Міністра охорони здоров’я, відомство аналізує кожен випадок зараження коронавірусом, а також збільшує кількість тестувань. Зокрема, за попередню добу було загалом здійснено 14301 тест. З них 10563 дослідження методом ПЛР, а також 3738 ІФА-тестів.
Джерело інформації: Сайт Харківської обласної державної адміністрації

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.