За останню добу в області підтверджено 16 випадків COVID-19

Захворювання виявили у жителів Харкова, Зміївського, Харківського, Чугуївського районів.

Госпіталізовано 97 осіб з лабораторно підтвердженим коронавірусом (з них двоє підключені до апаратів ШВЛ), 117 – на самоізоляції.

За інформацією голови ХОДА Олексія Кучера, серед хворих — 62 медики (і медичні сестри, і санітари, і лікарі) – працівники Харківської міської клінічної лікарні №13, Обласної клінічної лікарні, Центру екстреної невідкладної допомоги та медицини катастроф, Харківської міської поліклініки №25, Валківської ЦРЛ, Ізюмської ЦМЛ Піщанської Богоматері, Зміївської ЦРЛ, Зміївського центру первинної медико-санітарної допомоги, Туберкульозного санаторію Володимирський, Інституту патології хребта та суглобів ім. Сітенко, Обласної психіатричної лікарні № 1, Вовчанської ЦРЛ, Харківської міської поліклініки №21, Харківської міської клінічної дитячої лікарні №16, Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, МКБЛ №25 ХМР.

„Щодо осіб з підтвердженим COVID-19, які госпіталізовані та перебувають у реанімації. За уточненою інформацією з лікарні, 2 людини – на кисневій підтримці (кисневій масці). Серед них – один медичний працівник з Обласної психіатричної лікарні №1”, — повідомляє Олексій Кучер.

З підозрою на COVID-19 госпіталізовано 96 осіб, 32 – на самоізоляції.

За весь період реєстрації в області зафіксовано 483 підозри на коронавірус (+38 за останню добу), з них:

- 237 випадків підтверджено;

- 118 підозр спростовано;