За останню добу в області на коронавірус захворіли 19 осіб

Загалом лабораторно підтверджено 380 випадків захворювання на COVID-19 — у Харкові, Вовчанському, Зміївському, Дергачівському, Харківському, Первомайському районах.

”Госпіталізовано з COVID-19 153 особи (з них 4 – на кисневій підтримці), 180 — на самоізоляції, — повідомляє голова ХОДА Олексій Кучер. — З підозрою на COVID-19 госпіталізовано 86 осіб, 31 — на самоізоляції”.

Підтверджено діагноз у 88 медиків.

Померла ще одна людина – харків‘янка 1956 р.н.

”Отже, за весь період реєстрації в області зафіксовано 693 випадки підозр на COVID-19 (+26 за останню добу), з них: 380 випадків підтверджено, 196 випадків спростовано, 37 людей одужало, 10 людей померло”, — додає голова ХОДА.

Джерело інформації: сайт ХОДА