За останню добу в області лабораторно підтверджено усього 2 випадки захворювання на COVID-19 – у мешканки Борівського району та в мешканця Мерефи.

Госпіталізовано з підтвердженою коронавірусною інфекцією 263 особи (з них 4 в реанімації: 1 підключена до апарату ШВЛ, 3 – на кисневій підтримці (масці)). 335 – на самоізоляції.

З підозрою на коронавірус госпіталізовано 133 особи, 49 на самоізоляції. Одужало ще 12 людей. Отже, за весь період реєстрації в області зафіксовано 1285 підозр на СOVID-19 (+19 за останню добу), з них:

▪️789 випадків підтверджено;

▪️314 підозр спростовано;