За останню добу в області лабораторно підтверджено 53 випадки захворювання на COVID-19 – у мешканців Харкова, Валківського, Дергачівського, Золочівського, Кегичівського, Харківського, Чугуївського та Шевченківського районів. 38 з них — харків’яни.
Госпіталізовано з COVID-19 254 людини (з них 2 підключено до апарату ШВЛ, 7 – на кисневій підтримці (масці)), 527 – на самоізоляції.
З підозрою на COVID-19 госпіталізовано 197 людей, 49 – на самоізоляції.
За добу, нажаль, три летальні випадки — померли 76-річна харків’янка, 63-річний житель міста Мерефа, 67-річний харків’янин. Усі мали супутні захворювання.
За весь період реєстрації в області зафіксовано 2599 випадків підозри на COVID-19 (+82 за останню добу), з них:

▪️1595 випадків підтверджено;

▪️758 підозр спростовано;