За останню добу в області лабораторно підтверджено 49 випадків захворювання на COVID-19 — у мешканців Харкова, Богодухівського, Вовчанського, Зміївського, Золочівського, Лозівського, Первомайського та Печенізького районів.

Госпіталізовано з підтвердженим діагнозом 248 осіб (з них 6 — у реанімації: 2 людей підключено до апаратів ШВЛ, 4 — на кисневій підтримці (масці)). На самоізоляції — 323 людини.

З підозрою на коронавірус госпіталізовано 104 людини, 31 — на самоізоляції.

Діагноз COVID-19 підтверджено в 167 медиків.

На жаль, померла одна людина — 81-річна харків’янка. Мала супутні захворювання, зокрема, страждала на гіпертонію.

Отже, за весь період реєстрації в області зафіксовано 1086 підозр на коронавірусну інфекцію (+45 за останню добу), з них:

▪️ 672 випадки підтверджено;

▪️279 підозр спростовано;